Balzamas šiurkštiems, suskilusiems kulnams ir pėdoms MAXIDERMA

+2
+3 -1

Gamintojas: Dermatonics Ltd., PE27 5 BZ., Jungtinė Karalystė
Veiklioji medžiaga: Vanduo, šlapalas (urea), lanolinas, petrolatumas, C12-15 alkilo benzoatas, akrilatų kopolimeras, baltas bičių vaškas (Cera Alba), dimetikonas, glicerinas, fenoksietanolis, etilheksilglicerinas, trietanolaminas, kvapiosios medžiagos
Grupė: Dermatologiniai susirgimai

Klinikinis „Maxiderma® Heel&Foot Balm“ efektyvumas gerai vertinamas specialistų: jis intensyviai drėkina sausą, šiurkščią, suskilusią kulnų ir pėdų odą. Balzamo sudėtyje yra 25 % šlapalo (urea), kuris veikia kaip drėkiklis, sulaikantis vandenį epidermio raginiame sluoksnyje ir pašalinantis negyvas epidermio ląsteles.

Balzamas šiurkštiems, suskilusiems kulnams ir pėdoms MAXIDERMA. Vartojimas

Balzamas siurkstiems, suskilusiems kulnams ir pedoms MAXIDERMANusiplaukite ir nusausinkite pėdas. Ryte ir vakare tepkite šiurkščias, kietas, išsausėjusias pėdas, kad iki minimumo sumažėtų pėdų odos skilinėjimo rizika. Panaudojus „Maxiderma®“, atstatoma pėdų odos būklė, kuri išlieka gerai sudrėkinta ir švelni.

Rekomenduojama naudoti tik suaugusiesiems. Sudėtyje yra 25 % šlapalo (urea), kuris yra natūralus odos drėkiklis. Vengti kontakto su akimis. Tik išoriniam naudojimui. Laikykite vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 30 ºC temperatūroje.

Kvapiosios medžiagos yra hipoalerginės, jų sudėtyje nėra alkoholio.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *