Berocca Plus

0
+0 -0

Gamintojas: Delpharm Gaillard
Veiklioji medžiaga: Cinko citratas, Askorbo rūgštis, Tiaminas, Riboflavinas, Nikotinamidas, Pantoteno rūgštis, Piridoksinas, Cianokobalaminas, Folio rūgštis, Biotinas, Kalcio karbonatas, Magnio karbonatas, Magnio sulfatas

Berocca Plus šnypščiųjų tablečių sudėtyje yra šių veikliųjų medžiagų: visų 8 B grupės vitaminų, C vitamino, kalcio, magnio ir cinko.

Berocca Plus šnypščiosiomis tabletėmis gydomas B grupės ir C vitaminų bei cinko trūkumas ar poreikio padidėjimas.

Bendra informacija

Vitaminai ir mineralai yra svarbios medžiagos visiems gyviems organizmams. Žmogaus organizmas pats negali gaminti būtinų vitaminų ir mineralų. Kad būtų sveikas ir pajėgtų funkcionuoti, organizmas turi kasdien gauti pakankamą šių medžiagų kiekį su maistu. Vandenyje tirpių vitaminų, pavyzdžiui, B grupės ir C vitaminų organizme pastebimai nesikaupia. Taigi senyvų žmonių, moterų nėštumo metu ir žindymo laikotarpiu, dietos besilaikančių žmonių, sergančiųjų kai kuriomis lėtinėmis ligomis, intensyviai sportuojančių, ilgalaikį stresą patiriančių ar lėtiniu alkoholizmu sergančių žmonių aprūpinimas vandenyje tirpiais vitaminais gali būti nepakankamas. Rūkantiems žmonėms ir kontraceptines tabletes vartojančioms moterims askorbo rūgšties (C vitamino) poreikis padidėja.

B vitaminai

B vitaminai dalyvauja daugelyje skirtingų ląstelės metabolizmo reakcijų, įskaitant reakcijas, kurių metu atsiranda medžiagos, kurios dalyvauja nervinio impulso perdavime.

C vitaminas

C vitaminas (askorbo rūgštis) yra antioksidantas, kuris svarbus inaktyvuojant laisvuosius radikalus. Be to, C vitaminas yra būtinas daugelio fermentų funkcijoms ir, pavyzdžiui, cholesterolio, tulžies rūgšties ir vaistinių preparatų metabolizmui. C vitaminas pagerina geležies pasisavinimą iš virškinimo trakto ir veikia folio rūgšties metabolizmą bei baltųjų kraujo ląstelių funkciją. Be to, C vitaminas pagerina jungiamojo audinio formavimąsi ir yra svarbus dantų, griaučių ir kapiliarų formavimuisi ir funkcijai.

Kalcis

Kalcis, kartu su magniu ir B6 vitaminu, būtini įvairiems sudėtingiems fiziologiniams procesams, fermentų funkcijai ir nervinio impulso perdavimui.

Magnis

Magnis dalyvauja įvairiuose organizme vykstančiuose procesuose, pavyzdžiui, baltymų sintezėje, riebalų metabolizmo, cukraus pasisavinimo ir ląstelių kvėpavimo procesuose.

Cinkas

Cinkas yra svarbus mikroelementas. Cinko yra daugelio baltymų, hormonų, neuropeptidų ir hormonų receptorių sudėtyje, jis būtinas daugelio fermentų funkcijoms.

Berocca Plus šnypščiųjų tablečių sudėtyje nėra jokių riebaluose tirpių vitaminų.

Berocca Plus. Vartojimas

Berocca Plus visada vartokite tiksliai, kaip aprašyta šiame lapelyje. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininkąĮprasta dozė suaugusiesiems ir vyresniems kaip 11 metų vaikams ir paaugliams yra viena šnypščioji tabletė per parą.

Šnypščiąją tabletę reikia ištirpinti stiklinėje vandens.Rekomenduojamos paros dozės viršyti negalima.Pavartojus per didelę Berocca Plus dozę- Jeigu Jūs arba kas nors kitas (pvz., mažas vaikas) išgėrė per didelę Berocca Plus dozę, nedelsdami kreipkitės į gydytoją, vaistininką, ligoninės priėmimo skyrių arba Apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biurą.Pranešimų apie perdozavimą negauta. Perdozavimo atveju gali pasireikšti virškinimo trakto sutrikimai, pavyzdžiui, viduriavimas ir pilvo diskomfortas. Keletą mėnesių vartojant dideles B6 vitamino dozes (didesnes kaip 200 mg dozes, tai atitinka daugiau kaip 20 Berocca Plus tablečių per parą), gali atsirasti neuropatijos simptomų, pavyzdžiui, odos, ypač rankų ir kojų skausmas ir dilgčiojimas.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *