Berocca

0
+0 -0

Gamintojas: BAYER SANTÉ FAMILIALE
Veiklioji medžiaga: Tiaminas, Riboflavinas, Piridoksinas, Cianokobalaminas, Askorbo rūgštis, Biotinas, Nikotinamidas, Kalcis, Magnis

Vitaminai ir mineralai yra būtinos mitybos medžiagos.

Berocca sudėtyje yra B grupės vitaminų, vitamino C, kalcio ir magnio. Tai medžiagos, kurių reikia organizmui augant. Kalcis yra svarbus kaulų ir dantų komponentas, B grupės vitaminai yra būtini normaliai nervinių ląstelių funkcijai palaikyti. Magnis ir kalcis padeda perduoti į raumenis nervinį impulsą, reguliuoti raumenų tonusą ir sukaupti juose energiją. Vitaminas C taip pat dalyvauja kai kurių hormonų gamybos, geležies apykaitos ir rezorbcijos procesuose.

Indikacija

Padidėjęs kalcio, magnio, B grupės vitaminų ir vitamino C poreikis suaugusiems žmonėms ir paaugliams nuo 15 metų.

Berocca. Vartojimas

Berocca visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Suaugusiesiems ir paaugliams nuo 15 metų: gerti po 1 šnypščiąją tabletę per parą, ištirpinus pakankamame skysčio kiekyje.Rekomenduojamos vienos tabletės per parą dozės viršyti negalima.

Gydymo trukmė be gydytojo žinios negali būti ilgesnė kaip 10 parų.Pavartojus per didelę Berocca dozę

Duomenų, kad rekomenduojama preparato dozė gali sukelti perdozavimo reiškinių, nėra.

Daugelis ar net visi perdozavimo atvejai buvo susiję su kartu vartojamomis didelėmis atskirų ir (arba) sudėtinių vitaminų preparatų dozėmis.

Nespecifiniai pradiniai simptomai, pvz., sumišimas ir virškinimo traktos sutrikimai (vidurių užkietėjimas, viduriavimas, pykinimas ir vėmimas) gali rodyti ūminį perdozavimą.

Keletą mėnesių kasdien vartojant daugiau kaip 200 mg vitamino B6 (piridoksino) per parą (tai atitiktų daugiau kaip 20 Berocca tablečių per parą), gali atsirasti neuropatijos simptomų (pvz., plaštakų ir pėdų tirpimas bei dilgčiojimo pojūtis).

Jei pasireiškia šių simptomų, nutraukite preparato vartojimą ir nedelsiant kreipkitės į gydytoją.Pamiršus pavartoti Berocca

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą tabletę.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *