Betadine (200mg) (2)

0
+0 -0

Gamintojas: EGIS Pharmaceuticals PLC
Veiklioji medžiaga: Povidonas, joduotas
Stiprumas: 200mg
Grupė: Šlapimo ir lytinių organų sistemai, Receptiniai

Elementarusis jodas yra stipri baktericidinė medžiaga. In vitro ji greitai sunaikina visas bakterijas, virusus, grybelius ir kai kuriuos pirmuonis.

Ūminio ar lėtinio mišrios, nespecifinės (sukelto Gardnerella vaginalis), grybelių ar Trichomonas vaginalis infekcijos sukelto vaginito gydymas.

Betadine (200mg) (2). Vartojimas

Vaistas vartojamas į makštį.

Suaugusiems žmonėms. Gydant lengvą infekcinę ligą, preparato rekomenduojama vartoti vieną kartą per parą 7 paras. Gydant sunkesnę infekcinę ligą ar kai gydomasis poveikis yra nepakankamas, gydymą reikėtų tęsti dar 7 paras. Kai infekcinė liga yra įsisenėjusi, vaisto galima vartoti du kartus per parą ir gydyti ilgiau.

Rekomenduojama sudrėkinti ovulę ir įstumti giliai į makštį prieš einant miegoti.

Gydymo metu rekomenduojama naudoti higieninius įklotus.

Tam, kad veikliosios medžiagos geriau ištirptų ir siekiant išvengti vietinio sudirginimo, svarbu, prieš įstumiant ovulę, sudrėkinti ją vandeniu. Gydymo ovulėmis nereikia nutraukti ir jį galima tęsti tiek laiko, kiek skirta, net jei atsiranda menstruacinis kraujavimas.

Vaikams. Betadine negalima vartoti vaikams iki lytinio brendimo.

Pavartojus per didelę Betadine dozę

Jodo perteklius gali sukelti gūžį ir hipotiroidizmą arba hipertiroidizmą. Dėl per didelės joduoto povidono jodo absorbcijos gali atsirasti įvairus šalutinis poveikis: metalo skonis burnoje, padidėjęs seilėtekis, deginimas arba skausmas gerklėje ar burnoje, akių sudirgimas ir patinimas, odos reakcija, virškinimo sutrikimų ir viduriavimas, sunkumas kvėpuojant, plaučių edema, metabolinių sutrikimų (metabolinė acidozė, hipernatremija) ir inkstų funkcijos sutrikimas.

Jei įtariate, kad perdozavote vaisto, nedelsdami kreipkitės medicininės pagalbos.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *