Betapres (2)

0
+0 -0

Gamintojas: Pharmaceutical Works POLPHARMA SA
Veiklioji medžiaga: Acetilsalicilo rūgštis, Bizoprololis

Betapres kapsulėse yra dviejų veikliųjų medžiagų ( bizoprololio fumarato ir acetilsalicilo rūgšties. Bizoprololis priklauso vaistų, vadinamų beta adrenoblokatoriais, grupei. Šis vaistas veikia veikdamas kai kuriuos nervų impulsus, ypač širdyje, ir mažina kraujospūdį. Acetilsalicilo rūgštis yra skausmą malšinantis preparatas, neleidžiantis formuotis kraujo krešuliams. Acetilsalicilo rūgštis yra žinoma kaip aspirinas.

Betapres kietosios kapsulės vartojamos didelio kraujospūdžio ligai gydyti pacientams su širdies ligų rizika, kurie anksčiau buvo gydyti atskirais vaistais vartojamomis veikliosiomis Betapres medžiagomis.

Betapres (2). Vartojimas

Betapres visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Betapres kietą kapsulę reikia nuryti visą, užgeriant vandeniu.Suaugusiems žmonėms įprastinė dozė yra viena kapsulė kartą per parą, maždaug tokiu pačiu laiku. Kokia dozė Jums labiausiai tinka, pasakys Jūsų gydytojas.Vaikams gydyti Betapres kietosios kapsulės netinka.Senyvi pacientai. Paprastai senyviems žmonėms dozės keisti nebūtina. Jiems patariama pradėti gydytis mažiausia veiksminga doze.Pacientai, kuriems yra sunkus inkstų ar kepenų veiklos susilpnėjimas. Jei pacientams yra sunki inkstų ar kepenų liga, šio preparato jiems vartoti negalima. Pacientams, kuriems inkstų ar kepenų funkcijos susilpnėjimas yra lengvas ar vidutinio sunkumo, reikia būti ypač atsargiems.

Gydymas bizoprololiu paprastai yra ilgalaikis. Jeigu reikia visiškai nutraukti gydymą, Jums gydytojas patars lėtai mažinti dozę, nes kitaip Jūsų būklė gali pablogėti.Pavartojus per didelę Betapres dozęJeigu atsitiktinai pavartojote didesnę negu skirta dozę, nedelsdami kreipkitės į savo gydytoją arba vaistininką. Pasiimkite su savimi ir likusias tabletes arba šį pakuotės lapelį, kad medicinos darbuotojai galėtų tiksliai žinoti, ko išgėrėte. Tikėtini perdozavimo simptomai yra staigus pulso dažnio ir (arba) kraujospūdžio sumažėjimas, galintis sukelti galvos svaigimą, apsvaigimą, sumišimą, pykinimą ar net vėmimą, ūžimą ausyse ir dusulį. Kiti simptomai gali būti sukimosi jausmas (vertigo), galvos skausmas, spengimas ausyse, sumišimas, pykinimas, vėmimas ir pilvo skausmas. Sunkus perdozavimas gali sukelti greitesnį nei normalus kvėpavimą (hiperventiliaciją), pasunkėjusį kvėpavimą, šilumos smūgį, prakaitavimą, neramumą, traukulius, haliucinacijas, sumažėjusį cukraus kiekį kraujyje ir galiausiai sąmonės praradimą ar komą.Pamiršus pavartoti BetapresJeigu įprastiniu laiku kapsulę išgerti pamiršote, gerkite ją tuoj pat, jeigu prisiminėte praėjus ne daugiau kaip 12 valandų. Jeigu prisiminėte praėjus daugiau negu 12 valandų, gerkite ją atėjus kitos dozės vartojimo laikui. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Nustojus vartoti BetapresNepasitarę su savo gydytoju Betapres vartojimo nenutraukite. Staiga šio vaisto vartojimo nutraukti negalima, nes gali pablogėti jūsų savijauta bei padidėti kraujospūdis. Jeigu vartojimą nutraukti reikia, kreipkitės į savo gydytoją patarimo.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *