Binoda (500mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Aegis Ltd.
Veiklioji medžiaga: Kapecitabinas
Stiprumas: 500mg

Binoda priklauso vaistų, vadinamų „citostatiniais vaistais”, grupei. Šie vaistai stabdo vėžio ląstelių dauginimąsi. Binoda sudėtyje yra 150 mg/500 mg kapecitabino, kuris pats nėra citostatinis vaistas. Tik po to, kai vaistas absorbuojamas organizme, jis pakinta į aktyvų vaistą nuo vėžio (daugiau naviko audiniuose nei normaliuose audiniuose).

Gydytojai skiria Binoda gaubtinės žarnos, tiesiosios žarnos, skrandžio ar krūties vėžiui gydyti.

Be to, gydytojai skiria Binoda gaubtinės žarnos vėžio pasikartojimo profilaktikai po pilno naviko pašalinimo chirurginiu būdu.

Binoda gali būti vartojamas vienas arba kartu su kitais vaistais.

Binoda (500mg). Vartojimas

Binoda tabletes reikia nuryti užgeriant vandeniu.Jums tinkamą dozę ir gydymo planą paskirs Jūsų gydytojas. Binoda dozė apskaičiuojama pagal kūno paviršiaus plotą, kuris apskaičiuojamas pagal ūgį ir kūno masę. Įprasta dozė suaugusiesiems yra 1250 mg/m2 kūno paviršiaus ploto, vartojama du kartus per parą (ryte ir vakare). Čia pateikiame du pavyzdžius. Asmens, kurio kūno masė yra 64 kg, o ūgis – 1,64 m, kūno paviršiaus plotas yra 1,7 m2, todėl jis turi gerti po keturias 500 mg tabletes ir vieną 150 mg tabletę du kartus per parą. Asmens, kurio kūno masė yra 80 kg, o ūgis – 1,80 m, kūno paviršiaus plotas yra 2,00 m2, todėl jis turi gerti po penkias 500 mg du kartus per parą.Binoda tabletes paprastai reikia vartoti 14 parų, po kurių reikia daryti 7 parų pertrauką (per kurią tablečių gerti nereikia). Toks 21 parų laikotarpis yra vienas gydymo ciklas.Vartojant kartu su kitais vaistais, įprasta dozė suaugusiam žmogui gali būti mažesnė kaip 1250 mg/m2 kūno paviršiaus ploto ir tabletes gali tekti gerti kitokį laikotarpį (pvz., kiekvieną dieną be pertraukų).Jūsų gydytojas pasakys, kokią dozę turite vartoti, kada ją išgerti ir kiek laiko turėsite gydytis.Jūsų gydytojas gali nurodyti vartoti 150 mg ir 500 mg tabletes kiekvienai dozei gauti.

• Gerkite gydytojo paskirtą tablečių derinį ryte ir vakare.

• Tabletes išgerkite per 30 minučių po valgio (po pusryčių ar vakarienės pabaigos).

• Svarbu, kad išgertumėte visus Jūsų gydytojo paskirtus vaistus.Jeigu išgėrėte daugiau Binoda nei turėtumėte, prieš gerdami kitą dozę, susisiekite su gydytoju.Jeigu pamiršote pavartoti Binoda, praleistos dozės nevartokite iš viso ir kitą kartą negalima vartoti dvigubos dozės. Vietoj to, tęskite vaisto vartojimą pagal įprastą dozavimo planą ir pasikonsultuokite su gydytoju.Nustojus vartoti Binoda

Nutraukus gydymą Binoda, nebūna jokio šalutinio poveikio. Jeigu vartojate kumarino grupės antikoaguliantų (pvz., Marcumar), nutraukus gydymą Binoda, gydytojui gali tekti keisti Jūsų antikoagulianto dozę.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *