Bisolpront

0
+0 -0

Gamintojas: Przedsiebiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A.
Veiklioji medžiaga: Ibuprofenas, Pseudoefedrinas

Bisolpront plėvele dengtų tablečių sudėtyje yra dvi veikliosios medžiagos: ibuprofenas ir pseudoefedrino hidrochloridas.

Ibuprofenas priklauso nesteroidinių vaistų nuo uždegimo (NVNU) grupei. Šie vaistai malšina skausmą ir mažina karščiavimą. Pseudoefedrino hidrochloridas priklauso kraujagysles sutraukiančiais vaistų grupei. Šie vaistai veikia nosies gleivinės kraujagysles ir mažina jos paburkimą.

Bisolpront plėvele dengtos tabletės skirtos peršalimo sukelto nosies gleivinės paburkimo, galvos skausmo ir (arba) karščiavimo simptomams mažinti suaugusiems žmonėms ir 15–17 metų paaugliams.

Bisolpront. Vartojimas

Bisolpront visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodyta šiame lapelyje arba kaip patarė gydytojas ar vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Šis medikamentas yra tik trumpo vartojimo. Siekiant sumažinti simptomus, reikia vartoti mažiausią veiklią dozę trumpiausią laikotarpį. Negalima vartoti ilgiau, nei 5 paras, nebent gydytojas nurodė kitaip.Rekomenduojamas dozavimas

Suaugusiems žmonėms ir 15 metų bei vyresniems paaugliams, prireikus galima gerti po vieną tabletę kas 6 valandas. Jei simptomai sunkesni, prireikus, reikia gerti po 2 tabletes kas 6 valandas.

Niekada negalima viršyti didžiausios paros dozės, t.y. 6 tablečių per parą (dozės, atitinkančios

1200 mg ibuprofeno ir 180 mg pseudoefedrino hidrochlorido).Vaikai ir paaugliai Bisolpront negalima vartoti jaunesniems kaip 15 metų vaikams.Pavartojus per didelę Bisolpront dozę

Perdozavus vaisto, reikia nedelsiant nutraukti jo vartojimą ir kreiptis į gydytoją, nors savijauta ir būtų gera

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *