Bleomycin medac

0
+0 -0

Gamintojas: medac Gesellschaft für klinische Spezialpräparate GmbH
Veiklioji medžiaga: Bleomicinas
Stiprumas: 15000TV
Grupė: Antinavikiniai ir stiprinantys imuninę sistemą, Receptiniai, Kompensuojamieji

Bleomycin medac sudėtyje yra veikliosios medžiagos bleomicino sulfato. Bleomicinas priklauso vaistų, vadinamų citostatikais, grupei. Tai vaistai vėžiui gydyti. Gydymas jais dar vadinamas chemoterapija. Šie vaistai veikia vėžio ląsteles ir neleidžia joms daugintis. Bleomycin medac paprastai vartojamas kartu su kitais vaistais nuo vėžio arba spinduliniu gydymu.

Bleomycin medac gydoma:

– galvos ir kaklo, gimdos kaklelio ir išorinių lytinių organų vėžys;
– Hodžkino liga ir ne Hodžkino limfoma (limfmazgių vėžys);
– sėklidžių vėžys;
– dėl vėžio atsiradusi skysčio sankaupa plaučiuose.

Bleomycin medac. Vartojimas

Bleomycin medac visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Jeigu manote, kad Bleomycin medac veikia per stipriai arba per silpnai, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Įprasta dozė yra

Visa dozė priklauso nuo indikacijos, amžiaus, inkstų funkcijos ir kartu vartojamų kitų vaistų vėžiui gydyti. Todėl gali būti skirtos viena arba dvi injekcijos per savaitę. Bleomicino dozę, gydymo trukmę ir kursų skaičių nustatys gydytojas, kurie kiekvienam pacientui gali būti skirtingi.

Pacientams, ypač sergantiems limfoma, yra sunkios padidėjusio jautrumo reakcijos, kuri gali pasireikšti iš karto ar šiek tiek laiko po pavartojimo, rizika. Todėl prieš pradedant pirmą kartą gydyti bleomicinu, gydytojas Jums suleis bandomąją dozę ir 4 valandas stebės Jūsų būklę.

Vartojimo metodas

Jūsų gydytojas bleomiciną suleis infuzijos (lašinės) ar injekcijos būdu į venas ar arterijas, po oda, į plaučius supantį tarpą (į krūtinplėvės ertmę), į pilvo ertmę (į pilvaplėvės ertmę), į raumenis ar tiesiai į naviką.

Pavartojus per didelę Bleomycin medac dozę

Pavartojus per daug Bleomycin medac, gali atsirasti tokių simptomų: kraujospūdžio sumažėjimas, karščiavimas, širdies plakimo padažnėjimas ir šokas. Jeigu įtariate, kad buvo perdozuota vaisto, apie tai pasakykite nedelsdami gydytojui.

Vaisto vartojimas bus nedelsiant nutrauktas.

Jeigu reikiamu laiku nebuvo suleista Bleomycin medac

Jeigu praleidote injekciją, kreipkitės į gydantį gydytoją pasitarti, ar reikia ir kokiu būdu suleisti pamirštąją injekciją.

Nustojus vartoti Bleomycin medac

Jeigu nepasitarę su gydytoju staiga nutrauksite Bleomycin medac vartojimą, gali vėl atsinaujinti prieš gydymą buvę simptomai.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *