Bleomycin Teva

0
+0 -0

Gamintojas: Pharmachemi
Veiklioji medžiaga: Bleomicinas
Stiprumas: 15000TV
Grupė: Antinavikiniai ir stiprinantys imuninę sistemą, Receptiniai

Vaistų grupė

Bleomicinas priklauso vaistų, vadinamų citostatiniais antibiotikais (vaistų, kovojančių su vėžiu), grupei. Bleomicinas slopina ląstelių dalijimosi procesą bei besidalijančių vėžio ląstelių augimą ir tokiu būdu slopina vėžinio proceso progresavimą, tačiau normalios ląstelės bleomicinui yra mažiau jautrios, negu vėžio ląstelės. Dėl to normalios ląstelės išgyvena, o vėžio ląstelės yra sunaikinamos.

Vartojimas

  • Tam tikroms galvos ar kaklo, gimdos kaklelio ir išorinių lytinių organų vėžio formoms.
  • Tam tikroms limfmazgių vėžio formoms (tokios kaip Hodžkino ir ne Hodžkino limfoma).
  • Sėklidžių vėžiui.
  • Dėl vėžio atsiradusiam skysčio susikaupimui plaučiuose.

Bleomicinas beveik visada yra vartojamas deriniuose su kitais vaistais nuo vėžio ir(ar) su spinduliniu gydymu.

Bleomycin Teva. Vartojimas

Bleomycin Teva visada vartokite tiksliai, kaip nurodė Jūsų gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Jeigu pastebite, kad Bleomycin Teva sukelia per silpną ar per stiprų poveikį, pasitarkite su savo gydytoju ar vaistininku.

Įprastinė dozė

Bendra dozė priklauso nuo indikacijos, amžiaus, inkstų funkcijos ir derinimo su kitais vaistais nuo vėžio. Dėl to gali tekti, pvz., per savaitę vaistą injekuoti vieną ar du kartus. Jūsų gydytojas nustatys bleomicino dozę, gydymo trukmę ir gydymo kursų skaičių. Jie kiekvienam pacientui gali būti skirtingi.

Pacientams, ypač tokiems, kurie serga limfoma, yra sunkios padidėjusio jautrumo reakcijos, kuri gali pasireikšti iš karto ar po tam tikro laiko, rizika, todėl prieš pradedant pirmą kartą gydyti bleomicinu, gydytojas Jums suleis bandomąją dozę ir 4 valandas stebės Jūsų būklę.

Vartojimo metodas

Jūsų gydytojas bleomiciną injekcijos ar infuzijos būdu suleis į venas ar arterijas, po oda, į plaučius supantį tarpą, (į krūtinplėvės ertmę) ar į raumenis.

Pavartojus per didelę Bleomycin Teva dozę

Suvartojus per daug Bleomycin Teva, gali pasireikšti šie simptomai: kraujo spaudimo sumažėjimas, karščiavimas, širdies susitraukimų padažnėjimas ir šokas. Jeigu įtariate perdozavimą, turite nedelsiant perspėti gydytoją.

Nedelsiant nutraukiamas vaisto vartojimas.

Pamiršus pavartoti Bleomycin Teva

Jeigu Jūs praleidote injekciją, pasiklauskite Jūsų gydymą prižiūrinčio gydytojo, ar kompensuoti praleistą injekciją ir kokiu būdu.

Nustojus vartoti Bleomycin Teva

Jeigu Jūs, nepasitarę su gydytoju, staiga nutrauksite Bleomycin Teva vartojimą, gali vėl vystytis prieš gydymo pradžią buvę simptomai.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *