BRIMONAL

0
+0 -0

Gamintojas: UNIMED PHARMA spol. s.r.o.
Veiklioji medžiaga: Brimonidino tartratas
Stiprumas: 2mg/ml
Grupė: Jutimo organams, Receptiniai, Kompensuojamieji

BRIMONAL veiklioji medžiaga brimonidino tartratas yra selektyvus alfa-2-adrenoreceptorių agonistas, mažinantis akispūdį.

BRIMONAL mažina padidėjusį akispūdį (spaudimo akies obuolyje padidėjimą) ligoniams, sergantiems atviro kampo glaukoma ar akies hipertezija (padidėjusio akispūdžio liga). BRIMONAL vartojamas vienas, tais atvejais, kai vietinio poveikio beta adrenoreceptorių blokatorių (preparatų akispūdžiui mažinti) vartoti negalima. Taip pat jis gali būti vartojamas kartu su kitais vaistais aksipūdžiui mažinti, jeigu pastarųjų poveikis yra nepakankamas.

BRIMONAL. Vartojimas

BRIMONAL visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Suaugusiesiems

Reikiamą dozę ir gydymo trukmę visada nustato gydytojas. Jeigu gydytojas neskyrė kitaip, rekomenduojama įlašinti po vieną lašą į pažeistą akį du kartus per parą (kas 12 valandų).

Senyvi pacientai

Senyviems pacientams dozės keisti nebūtina.

Pacientai, turintys inkstų ar kepenų funkcijos sutrikimus

BRIMONAL vartojimas šiems ligoniams tiriamas nebuvo.

Vaikai

Jaunesniems kaip 18 metų amžaisu vaikams brimonidino vartoti negalima. Duomenų apie brimonidino saugumą ir veiksmingumą vaikams nėra.

Vartojimo metodas

Nusukus apsauginį dangtelį, šiek tiek atlošti galvą, apversti talpyklę, švelniai patraukti žemyn apatinį akies voką ir ją paspaudžiant į susidariusi maišelį įlašinti paskirtą akių lašų kiekį. Reikia saugoti, kad lašintuvo galiukas nepaliestų akies ar vokų. Tuoj po BRIMONAL, kaip ir kitokių akių lašų, įlašinimo rekomenduojama pirštu prispausti vidinį akies kampą (ašarų maišelį). Tai sumažina vaisto patekimą į sisteminę kraujotaką. Praėjus 1 minutei po lašų įlašinimo, pirštą galima atleisti.

Baigus lašinti, tvirtai užsukti dangtelį, kad vaistas neužsiterštų. Talpyklė turi būti laikoma vertikalioje padėtyje.

Jeigu kartu su BRIMONAL gydotės ir kitokiais akių lašais, įlašinus vienų vaistų, palaukite 5-15 minučių ir tik tada įlašinkite kitus.

Pavartojus per didelę BRIMONAL dozę

Jeigu perdozavote arba šio vaisto atsitiktinai nurijo vaikas, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Pamiršus pavartoti BRIMONAL

Praleidus vieną dozę, įsilašinkite vaistų, kai tik prisiminsite, kad praleidote. Jeigu arti kitos dozės lašinimo laikas, pamirštąją praleiskite, o toliau vaistą vartokite įprastai. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistąją.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *