Bromhexin Berlin-Chemie

0
+0 -0

Gamintojas: BERLIN-CHEMIE AG
Veiklioji medžiaga: Bromheksinas
Stiprumas: 8mg

Bromhexin Berlin-Chemie vartojamas gleivėms skystinti sergant ūminėmis ir lėtinėmis bronchų bei plaučių ligomis, kurių metu kvėpavimo takuose susidaro klampus sekretas.

Bromhexinas yra vaistinė medžiaga, kuri išgaunama iš Indijos vaistinio augalo Adhata vasica sudedamosios dalies vazicino.

Bromhexin Berlin-Chemie. Vartojimas

Bromhexin Berlin-Chemie visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Jei nenurodoma kitaip, skiriamos tokios dozės:

6-14 metų vaikai ir pacientai, kurių kūno svoris mažesnis negu 50 kg

-1 dengta tabletė 3 kartus per parą

-

-Suaugusieji ir paaugliai, vyresni kaip 14 metų

-1-2 dengtos tabletės 3 kartus per parą

-

-

Žymiai sutrikus kepenų ir inkstų funkcijai, atitinkamai turi būti sumažinta vaisto dozė. Dėl dozės pasitarkite su gydytoju.

Dengtas tabletes nurykite nesukramtytas, gausiai užsigerkite skysčiu.Pastaba. Įsitikinkite, ar tikrai vartojate pakankamai skysčių, nes gausus skysčių vartojimas turi teigiamą poveikį gleivių skystėjimui ir pašalinimui iš bronchų.

Vartojimo trukmė priklauso nuo ligos eigos.

Be gydytojo nurodymų Bromhexin Berlin-Chemie nerekomenduojama vartoti ilgiau negu 4-5 dienas.

Jeigu manote, kad Bromhexin Berlin-Chemie veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Pavartojus per didelę Bromhexin Berlin-Chemie dozę

Vaisto perdozavus, kitų požymių negu žinomi šalutinio poveikio požymiai, dažniausiai nebūna. Jei šie simptomai būna smarkiai išreikšti, reikia stebėti kraujotakos būklę, gydyti šiuos? kokius simptomus.

Perdozavus Bromhexin Berlin-Chemie kiekį,, reikia nedelsiant kreiptis į artimiausią gydytoją.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *