Broncho-Munal P

0
+0 -0

Gamintojas: Lek Pharmaceuticals d.d.
Veiklioji medžiaga: Liofilizuotas bakterijų lizatas
Stiprumas: 3,5mg
Grupė: Receptiniai, Kvėpavimo sistemai

Broncho-Munal didina natūralų atsparumą infekcinėms kvėpavimo takų ligoms. Vaistas mažina susirgimų infekcinėmis kvėpavimo takų ligomis dažnį, trukmę ir sunkumą.

Broncho-Munal vartojamas pasikartojančių infekcinių kvėpavimo organų ligų (prienosinių ančių uždegimo, bronchų uždegimo) pagalbiniam gydymui ir profilaktikai.

Broncho-Munal P. Vartojimas

Broncho – Munal visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Suaugę žmonės ir vyresni kaip 12 metų vaikai

Infekcinių kvėpavimo takų ligų profilaktikai 3 mėnesius iš eilės (kiekvieną mėnesį 10 parų iš eilės) reikia gerti per parą vieną Broncho-Munal kapsulę. Jei įmanoma, preparatą reikėtų pradėti vartoti tokią pačią kiekvieno mėnesio dieną ir po kiekvieno ciklo daryti 20 parų pertrauką.

Jei infekcinė kvėpavimo takų liga yra ūminė, 10 – 30 parų iš eilės per parą reikia vartoti vieną Broncho-Munal kapsulę tol, kol ligos simptomai išnyks. Kitus du mėnesius kiekvieną mėnesį reikia gerti 10 parų iš eilės po vieną kapsulę per parą. Po kiekvieno ciklo reikia daryti 20 parų pertrauką.

Jei būtina vartoti antibiotikų, Broncho-Munal reikėtų gerti kartu.

1 - 12 metų vaikai

Infekcinių kvėpavimo takų ligų profilaktikai 3 mėnesius iš eilės (kiekvieną mėnesį 10 parų iš eilės) reikia vaikui sugirdyti per parą vieną Broncho-Munal P kapsulę. Jei įmanoma, preparatą reikėtų pradėti vartoti tokią pačią kiekvieno mėnesio dieną ir po kiekvieno ciklo daryti 20 parų pertrauką.

Jei infekcinė kvėpavimo takų liga yra ūminė, 10 – 30 parų iš eilės per dieną reikia vartoti vieną Broncho-Munal P kapsulę tol, kol ligos simptomai išnyks. Kitus du mėnesius kiekvieną mėnesį reikia gerti 10 parų iš eilės po vieną kapsulę per parą. Po kiekvieno ciklo reikia daryti 20 parų pertrauką.

Jei būtina vartoti antibiotikų, Broncho-Munal P reikėtų gerti kartu.

Jei vaikas yra mažas ir kapsulės nuryti negali, ją reikėtų atverti, turinį supilti į nedidelį kiekį skysčio (arbatos, pieno ar sulčių) ir vaikui sugirdyti.

Broncho-Munal reikia gerti ryte nevalgius.

Pavartojus per didelę Broncho-Munal dozę

Broncho-Munal pavartojus per daug, jokių perdozavimo simptomų neatsiranda.

Apsinuodijimo nepastebėta.

Jei išgėrėte per daug vaisto, kreipkitės į gydytoją.

Pamiršus pavartoti Broncho-Munal

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Iš ryto pamiršus išgerti vaisto, kitą dozę reikia vartoti tik kitą rytą.

Nustojus vartoti Broncho-Munal

Nepastebėta.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *