Brufen (800mg)

0
+0 -0

Gamintojas: AbbVie Deutschland GmbH & Co. KG
Veiklioji medžiaga: Ibuprofenas
Stiprumas: 800mg
Grupė: Receptiniai, Kompensuojamieji, Raumenų ir skeleto sistemai

Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tabletės priklauso nesteroidinių vaistų nuo uždegimo (NVNU) grupei. Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tabletės malšina skausmą, mažina temperatūrą ir uždegimą.

Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tabletės vartojamos suaugusiųjų simptominiam skausmo ir uždegimo gydymui, sergant reumatinėmis ligomis (reumatoidiniu artritu ir osteoartritu).

Brufen (800mg). Vartojimas

Brufen visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. 
Rekomenduojama dozė suaugusiems ir paaugliams virš 12 metų: 2 tabletės kas vakarą (galima 1 tabletę ryte, 2 tabletes vakare). Maksimali paros dozė: 2400 mg. Tam kad išvengti praeinančio deginimo pojūčio burnoje ar gerklėje, tabletę reikia nuryti visą, užgeriant bent jau puse stiklinės vandens.

Jeigu Jūs sergate sunkia kepenų ar inkstų liga, arba esate vyresnio amžiaus, gydytojas Jums paskirs mažiausią veiksmingą vaisto dozę.

Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tablečių negalima vartoti jaunesniems nei 12 metų vaikams.

Pavartojus per didelę Brufen dozę

Jei išgėrėte didesnę nei Jums paskirta Brufen dozę, ar vaikas netyčia išgėrė vaisto, kreipkitės į gydytoją ar artimiausią ligoninę, kur įvertins galimą riziką ir patars, kaip toliau elgtis.

Perdozavimo simptomai gali pasireikšti pykinimu, skrandžio skausmu, vėmimu (gali būti su kraujo priemaiša), galvos skausmu, spengimu ausyse, sutrikimu ir nistagmu (bėgiojantis akių obuolių judesys). Vartojant dideles dozes galimas sąmonės praradimas, traukuliai (dažniausiai vaikams), silpnumas ir svaigimas, kraujas šlapime, šalčio pojūtis kūne, kvėpavimo sutrikimai.

Pamiršus pavartoti Brufen 

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *