Buprenorphine G.L. Pharma (4mg)

0
+0 -0

Gamintojas: G.L. Pharma GmbH
Veiklioji medžiaga: Buprenorfinas
Stiprumas: 4mg

Buprenorfinas yra į opijų panaši narkotinė medžiaga (opioidas), kuri pasižymi skausmą malšinančiomis savybėmis.

Buprenorfinas vartojamas pakaitiniam 18 metų ir vyresnių nuo opiatams panašių narkotinių medžiagų (pvz., heroino) priklausomybe sergančių pacientų, kai jie pareiškia norą ir sutikimą, gydymui.

Buprenorfinas yra visapusiško ir kontroliuojamo medicininio, socialinio ir psichologinio priklausomybės gydymo programos dalis.

Buprenorphine G.L. Pharma (4mg). Vartojimas

DozavimasGydytojas nuspręs, kokia dozė Jums tinkamiausia.

Šiam tikslui yra įvairaus stiprumo tablečių. Gydymo metu gydytojas koreguos vaisto dozę įvertinęs Jūsų individualius poreikius. Negalima keisti vaisto dozės savo nuožiūra. Jei kyla neaiškumų dėl vaisto dozės, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.Šio gydymo veiksmingumas priklauso nuo dozės ir kartu taikomo psichologinio ir socialinio palaikymo.

Pasitarkite su gydytoju, jeigu Jums atrodo, kad Buprenorphine G.L. Pharmaveikia pernelyg stipriai arba silpnai.Vartojimo būdasLaikykite tabletę po liežuviu kol ji ištirps. Tai vienintelis buprenorfino vartojimo būdas. Tabletės negalima nuryti, nes ji neteks savo veiksmingumo. Laikykite tabletę po liežuviu, kol ji visiškai ištirps (5-10 minučių). Tabletes galima vartoti bet kuriuo paros metu.Siekiant sumažinti neteisingą tablečių vartojimą, rekomenduojama vartoti prižiūrint specialistams gydymo įstaigoje arba vaistinėje.Tablečių negalima ištirpinti ir sušvirkšti, nes tai gali sukelti sunkų šalutinį poveikį su galima mirtimi (sutrinka kvėpavimas, būna sunkus kepenų pažeidimas) ir sunkią reakciją sušvirkštimo vietoje.Gydymo trukmėGydymo trukmę individualiai nustato gydytojas.

Praėjus tam tikram sėkmingo gydymo laikui gydytojas palengva dozę gali sumažinti ir paskirti mažesnę palaikomąją dozę. Atsižvelgiant į Jūsų būklę, atidžiai prižiūrint gydytojui buprenorfino dozė gali būti ir vėliau nuolat mažinama tol, kol jo vartojimas bus nutrauktas.Pavartojus per didelę Buprenorphine G.L. Pharma dozęPerdozavus buprenorfino būtinas skubus gydymas ligoninėje. Tokiu atveju nedelsiant kreipkitės į gydytoją arba paprašykite tai padaryti artimiausią asmenį.

Svarbiausias buprenorfino perdozavimo požymis yra labai pasunkėjęs kvėpavimas (kvėpavimo slopinimas), kuris gali pereiti į kvėpavimo sustojimą ir mirtį.Pamiršus pavartoti Buprenorphine G.L. PharmaNegalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę; nedelsiant kreipkitės į gydytoją.Nustojus vartoti Buprenorphine G.L. PharmaNegalima keisti gydymo savo nuožiūra; nenustokite vartoti vaisto nepasitarę su gydytoju. Vartojimo nutraukimas gali sukelti abstinencijos simptomus.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *