Buscopan (10mg) (1)

0
+0 -0

Gamintojas: Delpharm Reims
Veiklioji medžiaga: Hioscino butilbromidas
Stiprumas: 10mg

Veiklioji Buscopan medžiaga hioscino butilbromidas yra spazmolitinis preparatas. Spazmolitiniai preparatai yra vaistai, atleidžiantys vidaus organų, pvz., virškinimo trakto, tulžies pūslės ir latakų, šlapimo takų, spazmus (į mėšlungį panašius susitraukimus) ir todėl mažinantys skausmą. Jie vartojami diegliniam skausmui (vidiniam pilvo skausmui, kuriam būdingas palaipsniui stiprėjančio arba silpnėjančio skausmo be tikslios lokalizacijos bangavimas) ir skausmui, kylančiam iš minėtų vidaus organų, malšinti.

Buscopan vartojamas spazminiams lygiųjų virškinimo trakto ir šlapimo organų (pvz., skrandžio, žarnų, šlapimo takų, tulžies pūslės bei takų) raumenų susitraukimams silpninti. Jo galima vartoti, pavyzdžiui, jeigu yra tulžies pūslės ir latakų ar inkstų dieglių, įvairios kilmės virškinimo trakto spazmų, dirglios žarnos sindromas.

Buscopan (10mg) (1). Vartojimas

Buscopan visada vartokite tiksliai, kaip nurodyta šiame pakuotės lapelyje. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Suaugusiems žmonėms ir vyresniems negu 12 metų vaikams įprastinė dozė yra 1 – 2 tabletes 3 – 5 kartus per parą.

Reikia nuryti visą tabletę, užgeriant pakankamu kiekiu skysčio.

6 – 12 metų vaikams Buscopan 10 mg dengtų tablečių galima vartoti tik gydytojui patarus.

Be gydytojo leidimo ilgiau negu 3 paras Buscopan vartoti negalima. Jeigu Buscopan Jums reikia vartoti kasdien nepertraukiamai arba ilgesnį laikotarpį, kreipkitės į savo gydytoją, kad nustatytų Jūsų pilvo skausmo priežastį.

Mažesniems negu 6 metų vaikams Buscopan 10 mg dengtų tablečių vartoti nerekomenduojama, kadangi jose yra didelė veikliosios medžiagos dozė.

Pavartojus per didelę Buscopan dozę

Jeigu pavartosite didesnę Buscopan dozę, negu reikia, arba jeigu vaisto išgers vaikas, nedelsdami kreipkitės į gydytoją patarimo.

Vaisto perdozavus gali džiūti burna, parausti oda, pasunkėti šlapinimasis, padažnėti širdies plakimas, sutrikti rega.

Pamiršus pavartoti Buscopan

Jeigu įprastu laiku vaisto išgerti pamiršite, gerkite jo tuoj pat, kai tik prisiminsite. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę. Kitą dozę gerkite įprastine tvarka.

Nustojus vartoti Buscopan

Buscopan reikia vartoti tik tada, kai reikia. Simptomams palengvėjus, vartojimą reikia nutraukti.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *