Canocombi (3)

0
+0 -0

Gamintojas: KRKA, d.d., Novo mesto
Veiklioji medžiaga: Kandesartanas, Hidrochlorotiazidas

Jums paskirtas vaistas, vadinamas Canocombi. Šiuo vaistu gydomi suaugusieji, kurių kraujospūdis yra padidėjęs (hipertenzija). Vaisto sudėtyje yra dvi veikliosios medžiagos: kandesartanas cileksetilas ir hidrochlorotiazidas. Veikdamos kartu, šios medžiagos gali sumažinti kraujospūdį.

Kandesartanas cileksetilas priklauso vaistų, vadinamų angiotenzino II receptorių blokatoriais, grupei. Ši medžiaga atpalaiduoja ir praplečia kraujagysles. Tai padeda sumažinti kraujospūdį.

Hidrochlorotiazidas priklauso vaistų, vadinamų diuretikais (šlapimo išsiskyrimą skatinančios tabletės), grupei. Ši medžiaga padeda kartu su šlapimu iš organizmo pašalinti vandenį ir druskas (pvz., natrį). Tai padeda sumažinti kraujospūdį.

Gydytojas gali skirti Jums Canocombi, jeigu kraujospūdžio nepavyko tinkamai sumažinti vartojant vieną kandesartaną cileksetilą arba vieną hidrochlorotiazidą.

Canocombi (3). Vartojimas

Canocombi visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Svarbu vartoti Canocombi kiekvieną dieną.Įprasta Canocombi dozė yra viena tabletė vieną kartą per parą.Nurykite tabletę užsigerdami vandeniu.Stenkitės išgerti tabletę kasdien tuo pačiu laiku. Tai padės prisiminti, kad reikia išgerti vaisto.Pavartojus per didelę Canocombi dozęJeigu išgėrėte daugiau Canocombi tablečių nei skyrė gydytojas, nedelsdami kreipkitės patarimo į gydytoją arba vaistininką.Pamiršus pavartoti CanocombiNegalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą tabletę. Tik išgerkite kitą dozę reikiamu laiku.Nustojus vartoti CanocombiNutraukus Canocombi, kraujospūdis gali vėl padidėti. Todėl nenutraukite Canocombi vartojimo tol, kol nepasikalbėjote su gydytoju.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *