Canocord (8mg)

0
+0 -0

Gamintojas: KRKA, d.d., Novo mesto
Veiklioji medžiaga: Kandesartanas
Stiprumas: 8mg

Canocord yra Jums skirto vaisto pavadinimas. Jo veiklioji medžiaga – kandesartano cileksetilas – priklauso vaistų, vadinamų angiotenzino II receptorių blokatoriais, grupei. Canocord atpalaiduoja ir išplečia kraujagysles, taip mažindamas kraujospūdį. Be to, dėl jo poveikio širdžiai būna lengviau varinėti kraują organizme.

Canocord skirtas:

suaugusių pacientų padidėjusiam kraujospūdžiui (hipertenzijai) gydyti;

suaugusių pacientų širdies nepakankamumui (jis pasireiškia, kai susilpnėja širdies raumuo) gydyti kartu su angiotenziną konvertuojančio fermento (AKF) inhibitoriais arba kai AKF inhibitorių vartoti negalima (AKF inhibitoriai yra širdies nepakankamumui gydyti vartojamų vaistų grupė).

Canocord (8mg). Vartojimas

Canocord visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Canocord svarbu vartoti kasdien.Canocord galima gerti valgio metu arba nevalgius.

Nurykite tabletę, užgerdami vandeniu.

Stenkitės gerti šias tabletes kasdien tuo pačiu laiku – tai padės jų neužmiršti.Aukštas kraujospūdis

Įprasta Canocord dozė – 8 mg 1 kartą per parą. Gydytojas, atsižvelgdamas į kraujospūdžio pokyčius, gali didinti dozę iki 16 mg 1 kartą per parą ir vėliau – iki 32 mg 1 kartą per parą.

Kai kuriems pacientams (sergantiems kepenų ar inkstų ligomis arba neseniai netekusiems daug skysčių, pvz., dėl vėmimo, viduriavimo ar šlapimo išskyrimą skatinančių tablečių vartojimo) gydytojas gali skirti mažesnę pradinę dozę.

Kai kuriems juodaodžiams pacientams atskirai vartojamų šios grupės vaistų poveikis gali būti silpnesnis, todėl jiems gali reikėti didesnės dozės.Širdies nepakankamumas

Įprasta pradinė Canocord dozė – 4 mg 1 kartą per parą. Ne dažniau kaip kas 2 savaites gydytojas gali dvigubai didinti šią dozę iki 32 mg 1 kartą per parą. Canocord galima vartoti kartu su kitais vaistais nuo širdies nepakankamumo (koks gydymas tinka Jums, nuspręs gydytojas).Pavartojus per didelę Canocord dozęJeigu išgėrėte per daug tablečių negu nurodė gydytojas, nedelsdami kreipkitės patarimo į gydytoją arba vaistininką.Pamiršus pavartoti CanocordNegalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą tabletę. Kitą dozę gerkite įprastu laiku.Nustojus vartoti CanocordNutraukus Canocord, kraujospūdis gali vėl padidėti. Todėl nenutraukite Canocord vartojimo, prieš tai nepasitarę su gydytoju.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *