CARDIOXANE

0
+0 -0

Gamintojas: Novartis Pharma GmbH
Veiklioji medžiaga: Deksrazoksanas
Stiprumas: 500mg

CARDIOXANE sudėtyje yra medžiagos, vadinamos deksrazoksanu. Ši medžiaga priklauso vaistų, vadinamų širdį apsaugančiais (kardioprotekciniais) preparatais, grupei.

CARDIOXANE vartojama širdžiai apsaugoti nuo pažeidimo, kai suaugusiųjų krūties vėžiui gydyti vartojama vaistų, vadinamų doksorubicinu ar epirubicinu.

CARDIOXANE. Vartojimas

CARDIOXANE sudėtyje yra medžiagos, vadinamos deksrazoksanu. Ši medžiaga priklauso vaistų, vadinamų širdį apsaugančiais (kardioprotekciniais) preparatais, grupei.CARDIOXANE vartojama širdžiai apsaugoti nuo pažeidimo, kai suaugusiųjų krūties vėžiui gydyti vartojama vaistų, vadinamų doksorubicinu ar epirubicinu.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ JUMS SKIRIANT CARDIOXANECARDIOXANE Jums skirti negalima

- Jeigu esate jaunesni nei 18 metų amžiaus.

- Jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) deksrazoksanui.

- Jeigu maitinate krūtimi (taip pat žr. poskyrį „Nėštumas ir žindymo laikotarpis“).

Jei bet kuri paminėta būklė Jums tinka, Jums šio vaisto skirti negalima.Prieš Jums skiriant CARDIOXANE, pasakykite gydytojui

Jeigu yra ar buvo kepenų ar inkstų sutrikimų.

Jeigu yra ar buvo širdies priepuolis, širdies nepakankamumas, nekontroliuojamas krūtinės skausmas ar širdies vožtuvų sutrikimų.

Jeigu esate nėščia ar planuojate pastoti (taip pat žr. poskyrį „Nėštumas ir žindymo laikotarpis“).

Jeigu esate alergiškas deksrazoksanui ar razoksanui.Turite žinoti

Jūsų gydytojas prieš gydymą CARDIOXANE ir jo metu gali atlikti tyrimus, kad nustatytų, kaip veikia gydymas, ir patikrintų kai kurių organų (širdies, inkstų ar kepenų) veiklą.

Jūsų gydytojas gydymo CARDIOXANE metu gali atlikti kraujo tyrimų, kad galėtų stebėti Jūsų kaulų čiulpų funkciją. Jei Jums skiriamas gydymas nuo vėžio didelėmis dozėmis (pvz., chemoterapija ar gydymas spinduliais) ir esate gydomas didelėmis CARDIOXANE dozėmis, Jūsų kaulų čiulpų funkcija gali susilpnėti. Tai gali turėti įtakos raudonųjų kraujo ląstelių, baltųjų kraujo ląstelių bei kraujo plokštelių susidarymui.

CARDIOXANE gali padidinti leukemijos (kraujo vėžio) atsiradimo pavojų.

Gydymo CARDIOXANE metu vaisingo mažiaus moterys ir vyrai turi naudoti veiksmingą kontracepcijos priemonę. Vyrai kontracepcijos priemonės naudojimą turi tęsti mažiausiai tris mėnesius po gydymo CARDIOXANE nutraukimo (taip pat žr. poskyrį „Nėštumas ir žindymo laikotarpis“).

CARDIOXANE ir Jūsų vartojamų vaistų nuo vėžio derinys gali didinti kraujo krešulių susidarymo riziką.

Jeigu CARDIOXANE miltelių ar tirpalo patenka ant Jūsų odos, pasakykite gydytojui nedelsdamas. Jūs ar Jūsų gydytojas turite nedelsdami paveiktą vietą gerai nuplauti vandeniu.Kitų vaistų vartojimas

Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Jūs nebūsite gydoma CARDIOXANE, jeigu esate nėščia ar planuojate pastoti, nebent gydytojas manytų, kad tai būtina.

Gydymo CARDIOXANE metu vaisingo mažiaus moterys turi naudoti veiksmingą kontracepcijos priemonę.

Vyrai veiksmingą kontracepcijos priemonę turi naudoti gydymo CARDIOXANE metu bei mažiausiai tris mėnesius po CARDIOXANE vartojimo nutraukimo.

Gydymo CARDIOXANE metu krūtimi nemaitinkite.

Nėščioms ir krūtimi maitinančioms moterims prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Gydymo CARDIOXANE metu gauta pranešimų apie atsiradusį nuovargį. Jei jaučiatės mieguistas, nevairuokite ir nevaldykite mechanizmų.

3. KAIP VARTOJAMA CARDIOXANEKaip Jums bus skiriama CARDIOXANE

Šį vaistą paruoš ir Jums skirs Jūsų gydytojas ar kitas medicinos personalas. Kokią dozę skirti, nuspręs gydytojas.

CARDIOXANE sulašinama (infuzuojama) į veną maždaug per 15 minučių.

Tai bus atliekama likus maždaug 30 minučių iki vaistų nuo vėžio (doksorubicino ir (arba) epirubicino) vartojimo.Jeigu manote, kad Jums buvo sulašinta per didelė CARDIOXANE dozė

Jeigu Jums suleista per daug CARDIOXANE, nedelsdamas pasakykite gydytojui arba slaugytojui. Gali pasireikšti koks nors šalutinis poveikis, išvardytas 4 sky

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *