CELEBREX (200mg)

+1
+1 -0

Gamintojas: Pfizer Manufacturing Deutschland GmbH 
Veiklioji medžiaga: Celekoksibas
Stiprumas: 200mg
Grupė: Receptiniai, Kompensuojamieji, Raumenų ir skeleto sistemai

CELEBREX malšina reumatoidinio artrito, osteoartrito,bei ankilozinio spondilito požymius ir simptomus.

CELEBREX priklauso vaistų, kurie vadinami nesteroidiniais vaistais nuo uždegimo (NVNU), grupei, specifiniam ciklooksigenazės 2 (COX-2) inhibitorių pogrupiui. Žmogaus organizme gaminamos medžiagos, vadinamos prostaglandinais, kurie sukelia skausmą ir uždegimą. Sergant reumatoidiniu artritu ar osteoartritu, šių medžiagų organizme padaugėja. CELEBREX mažina prostaglandinų gamybą ir dėl to malšina skausmą ir uždegimą.

CELEBREX (200mg). Vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Jeigu manote, kad CELEBREX veikia per stipriai ar per silpnai, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Gydytojas paskirs, kokią dozę vartoti. Didinant dozę ir ilginant vartojimo trukmę, šalutinio poveikio, susijusio su širdies sutrikimais, rizika gali didėti, todėl svarbu, kad vartotumėte mažiausią skausmą malšinančią CELEBREX dozę ir ne ilgiau, kiek būtina ligos simptomams kontroliuoti.

Reikia nuryti visą CELEBREX kapsulę užsigeriant vandeniu. Kapsulę galima išgerti bet kuriuo paros laiku valgant ar nevalgius. Vis dėlto stenkitės gerti kiekvieną CELEBREX dozę tuo pačiu paros laiku kiekvieną dieną.

Jeigu per dvi savaites nuo gydymo pradžios būklė nepagerėja, kreipkitės į gydytoją.

Rekomenduojama paros dozė osteoartritui gydyti - 200 mg kiekvieną dieną. Jeigu reikia, gydytojas dozę gali padidinti iki didžiausios 400 mg paros dozės.

Rekomenduojama dozė yra:

po vieną 200 mg kapsulę vieną kartą per parą arba

po vieną 100 mg kapsulę du kartus per parą.

Rekomenduojama pradinė paros dozė reumatoidiniam artritui gydyti - 200 mg kiekvieną dieną. Jeigu reikia, gydytojas dozę gali padidinti iki didžiausios 400 mg paros dozės.

Rekomenduojama dozė yra:

po vieną 100 mg kapsulę du kartus per parą.

Rekomenduojama paros dozė ankiloziniam spondilitui gydyti - 200 mg kiekvieną dieną. Jeigu reikia, gydytojas dozę gali padidinti iki didžiausios 400 mg paros dozės.

Rekomenduojama dozė yra:

po vieną 200 mg kapsulę vieną kartą per parą arba

po vieną 100 mg kapsulę du kartus per parą.

Inkstų ar kepenų funkcijos sutrikimas. Įsitikinkite, ar gydytojas žino, kad sergate inkstų arba kepenų funkcijos sutrikimu, nes gali prireikti mažesnės vaisto dozės.

Senyvi pacientai, ypač tie, kurių kūno svoris mažesnis kaip 50 kg. Jeigu esate vyresni kaip 65 metų ir ypač, jeigu sveriate mažiau kaip 50 kg, gydytojui gali tekti atidžiau Jus prižiūrėti.

Vaikams. CELEBREX gydomi tik suaugusieji. Šiuo vaistu vaikų gydyti negalima.

Vartoti didesnės kaip 400 mg dozės per parą negalima.

Ką daryti pavartojus per didelę CELEBREX dozę?

Gerti daugiau kapsulių nei skyrė gydytojas, negalima. Jeigu išgėrėte per daug kapsulių, nedelsdamas kreipkitės į gydytoją, vaistininką ar ligoninę ir pasiimkite kartu savo vaistus.

Pamiršus pavartoti CELEBREX

Jeigu pamiršote išgerti kapsulių, padarykite tai, kai tik prisiminsite. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti CELEBREX

Staigiai nutraukus gydymą CELEBREX, ligos simptomai gali vėl pasunkėti. CELEBREX vartojimo nutraukti be gydytojo nurodymo negalima. Gydytojas nurodys keletą dienų mažinti vaisto dozę, kol visiškai nutrauksite vaisto vartojimą.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *