Celiprolol Vitabalans (400mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Vitabalans Oy
Veiklioji medžiaga: Celiprololis
Stiprumas: 400mg
Grupė: Širdies ir kraujagyslių sistemos veiklai, Receptiniai

Celiprolol Vitabalans priklauso vaistų, vadinamų beta adrenoblokatoriais, grupei.

Celiprolol Vitabalans yra vartojamas hipertenzijai (aukštam kraujospūdžiui) gydyti ir stabilios krūtinės anginos priepuolių prevencijai. Angina yra skausmas krūtinėje, kurį sukelia deguonies kiekio sumažėjimas širdies raumenyje (išemija). Be to, Celiprolol Vitabalans turi vazodilatacinį poveikį, t. y. šis vaistas plečia kraujagysles ir tokiu būdu mažina hipertenzija sergančių pacientų kraujospūdį poilsio bei fizinio krūvio metu.

Celiprolol Vitabalans (400mg). Vartojimas

Celiprolol Vitabalans visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Celiprolol Vitabalans yra skirtas suaugusiems žmonėms.Hipertenzija

Pradinė dozė yra 200 mg vieną kartą per parą. Atsižvelgiant į individualią reakciją į vaistą, jei reikia, po 2–4 savaičių dozę galima padvigubinti. Kraujospūdis gali mažėti palaipsniui, o norimas kraujospūdis gali būti pasiektas per kelias savaites.Stabili krūtinės angina

Rekomenduojama paros dozė yra 200 mg. Atsižvelgiant į individualią reakciją į vaistą, jei reikia, po 2–4 savaičių dozę galima padvigubinti. Jeigu sergate širdies ir kraujagyslių liga, gydymą rekomenduojama nutraukti palaipsniui, per 1–2 savaites. Staiga nutraukus gydymą, gali kilti širdies sutrikimų, ypač jei sergama išemine širdies liga.Tabletę galima padalyti į dvi lygias dalis.Pavartojus per didelę Celiprolol Vitabalans dozęJeigu šio vaisto išgėrėte per daug, nedelsdami kreipkitės į gydytoją, į greitosios pagalbos skyrių arba artimiausią ligoninę.

Perdozavimo simptomai yra bradikardija (reti širdies susitraukimai), hipotenzija (sumažėjęs kraujospūdis), ūminis širdies nepakankamumas ir bronchospazmai.Pamiršus pavartoti Celiprolol VitabalansNegalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę. Kitą tabletę išgerkite įprastu laiku.Nustojus vartoti Celiprolol VitabalansNors klinikinių tyrimų metu nebuvo nustatyta, kad staigus gydymo celiprololiu nutraukimas sukeltų kokį nors nepageidaujamą poveikį, tačiau vaisto vartojimą reikia mažinti palaipsniui, per 1-2 savaites. Jei reikia, taikyti pakeičiamąjį gydymą, kad krūtinės angina nepaūmėtų.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *