CERTICAN (0,1mg)

0
+0 -0

Gamintojas: PREPARATO CHARAKTERISTIKŲ SANTRAUKA
Veiklioji medžiaga: Everolimuzas
Stiprumas: 0,1mg

Veiklioji CERTICAN medžiaga yra everolimuzas.

Everolimuzas priklauso vaistų, vadinamų imunosupresantais, grupei. Jo vartojama tam, kad organizmas neatmestų persodinto inksto, širdies ar kepenų. CERTICAN vartojama kartu su kitais vaistais, pvz., ciklosporinu po inksto ar širdies persodinimo, takrolimuzu po kepenų persodinimo ir kortikosteroidais.

CERTICAN (0,1mg). Vartojimas

Gydytojas nuspręs, kokią tikslią CERTICAN dozę ir kada vartoti.Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Kokią dozę vartoti

Įprastinė pradinė CERTICAN dozė yra 1,5 mg per parą po inkstų ar širdies persodinimo ir 2,0 mg per parą po kepenų persodinimo.

Ji paprastai dalijama į dvi dozes ir vartojama ryte ir vakare.Kaip vartoti CERTICAN

CERTICAN vartoti tik per burną.

Pirmąją šio vaisto dozę reikia išgerti kuo anksčiau po inkstų ar širdies persodinimo ir praėjus maždaug keturioms savaitėms po kepenų persodinimo.

Tabletes vartoti kartu su ciklosporino mikroemulsija po inkstų ar širdies persodinimo ir kartu su takrolimuzu po kepenų persodinimo.

Nepasitarę su gydytoju nekeiskite CERTICAN disperguojamųjų tablečių CERTICAN tabletėmisCERTICAN disperguojamąją tabletę įmesti į plastikinį puoduką su maždaug 25 ml vandens.

Didžiausias CERTICAN kiekis, kurį galima ištirpinti 25 ml vandens, yra 1,25 mg.

Palaukti maždaug 2 minutes, kol tabletės puodelyje ištirps ir, prieš išgeriant tirpalą, švelniai jį paskalanduoti.

Tuoj pat puoduką praskalauti dar 25 ml vandens ir vėl viską išgerti..Jūsų stebėjimas gydymo CERTICAN metu

Gydytojas gali koreguoti dozę, atsižvelgdamas į tai, kiek CERTICAN yra Jūsų kraujyje ir pagal Jūsų organizmo atsaką į gydymą. Gydytojas reguliariai tirs kraują, kad išmatuotų everolimuzo ir ciklosporino koncentraciją. Be to, Jūsų gydytojas atidžiai stebės Jūsų inkstų funkciją, riebalų (lipidų) bei cukraus koncentraciją kraujyje ir baltymo kiekį šlapime.Ką daryti pavartojus per didelę CERTICAN dozę?

Jeigu išgėrėte daugiau tablečių negu nurodyta, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.Pamiršus pavartoti CERTICAN

Jei pamiršote išgerti CERTICAN, tai padarykite iš karto prisiminę, paskui vaistą vartokite įprastu laiku. Pasitarkite su gydytoju. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti pralęistą tabletę.Nustojus vartoti CERTICAN

Nenustokite vartoti tablečių, kol nenurodys gydytojas. Jums reikės vartoti šį vaistą tol, kol Jums reikės imunosupresantų, kad išvengtumėte persodinto inksto ar širdies atmetimo. Nustojus vartoti CERTICAN, gali padidėti persodinto organo atmetimo galimybė.Senyvi pacientai (65 metų ir vyresni)

Senyvų žmonių gydymo CERTICAN patirtis yra nepakankama.Vaikai ir paaugliai (2-17 metų)

CERTICAN nerekomenduojama vartoti vaikams ir paaugliams, nes gydymo CERTICAN patirtis šioje grupėje yra nepakankama

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *