Cisatracurium Hospira (5mg/ml)

0
+0 -0

Gamintojas: Hospira Enterprises BV,
Veiklioji medžiaga: Cisatrakuris
Stiprumas: 5mg/ml

Šis vaistas priklauso raumenis atpalaiduojančių vaistinių preparatų grupei. Visas vaisto pavadinimas yra Cisatracurium Hospira injekcinis/infuzinis tirpalas, tačiau paprastumo dėlei toliau lapelyje jis bus vadinamas Cisatracurium Hospira.

Cisatracurium Hospira vartojama:

chirurginių operacijų, procedūrų bei intensyviosios terapijos metu;

raumenims atpalaiduoti bendrosios anestezijos arba slopinimo intensyviosios terapijos skyriuje metu;

siekiant, kad būtų lengviau įkišti vamzdelį į trachėją (intubuoti), jei pacientui reikalinga pagalba kvėpuojant (naudojant tam tikrą aparatą arba jo nenaudojant).

Cisatracurium Hospira gali vartoti suaugę žmonės ir vyresni kaip 1 mėnesio vaikai.

Cisatracurium Hospira (5mg/ml). Vartojimas

Šis vaistas arba švirkščiamas, arba lėtai infuzuojamas į veną. Cisatracurium Hospira vartojamas į veną suleidžiant vieną dozę (smūginės dozės injekcija į veną) arba jo nuolat infuzuojant į veną (tokiu atveju vaisto lėtai lašinama ilgą laikotarpį).Gydytojas nuspęs, kaip Jums reikia vartoti šio vaisto ir kokia dozė Jums reikalinga. Tai priklausys nuo kelių veiksnių:

Jūsų kūno svorio;

reikiamo raumenų atsipalaidavimo stiprumo ir trukmės;

tikėtinos Jūsų reakcijos į šį vaistą.Jaunesniems kaip 1 mėnesio vaikams šio vaisto vartoti negalima.Pavartojus per didelę Cisatracurium Hospira dozę

Šio vaisto Jums visada skirs gydytojas ar anestezijos specialistas atidžiai kontroliuojamomis sąlygomis. Perdozavimas nėra tikėtinas, tačiau, jei Jums kyla bet kokių abejonių, pasitarkite su gydytoju arba slaugytoju

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *