Citramonas L

0
+0 -0

Gamintojas: UAB „Liuks farmacija“
Veiklioji medžiaga: Acetilsalicilo rūgštis, Paracetamolis, Kofeinas

Tai sudėtinis medikamentas, kuris malšina dėl įvairių priežasčių pasireiškusį silpną ir vidutinio stiprumo galvos, dantų, raumenų, sąnarių, menstruacinį ir kt. skausmą.

Citramonas L. Vartojimas

Citramonas L tablečių visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Suaugusiems žmonėms galima gerti po 1 tabletę 2 – 3 kartus per parą. Ilgiau kaip 5 paras preparato vartoti nerekomenduojama. Didžiausia paros dozė – 4 tabletės.

Jaunesniems nei 12 metų vaikams preparato vartoti draudžiama.Pavartojus per didelę Citramonas L tablečių dozę

Citramonas L perdozavus, atsiranda jo veikliųjų medžiagų perdozavimo simptomai: gali pradėti ūžti ausyse, skaudėti ir svaigti galva, painiotis mintys, pykinti, atsirasti vėmimas, viduriavimas, stiprus pilvo bei kepenų skausmas, skrandžio spazmai, padidėti prakaitavimas. Be to, gali sutrikti rega, širdies ritmas, lietimo ir skausmo pojūtis, padažnėti šlapinimasis, atsirasti traukulių.

Reikia plauti skrandį, duoti gerti aktyvuotos anglies ir nedelsiant kreiptis į gydytoją arba artimiausią ligoninę.Jei manote, kad Citramonas L tabletės veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Pamiršus pavartoti Citramonas L tablečių

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *