Clopimef

0
+0 -0

Gamintojas: PREPARATO CHARAKTERISTIKŲ SANTRAUKA
Veiklioji medžiaga: Klopidogrelis
Stiprumas: 75mg
Grupė: Receptiniai, Kompensuojamieji, Kraujo ir kraujodaros sutrikimai

Clopimef priklauso antitrombocitinių vaistų grupei. Trombocitai yra smulkios, už raudonuosius ar baltuosius kraujo kūnelius mažesnės kraujo plokštelės, kurios kraujui krešant sulimpa. Antitrombocitiniai vaistai neleidžia trombocitams sulipti ir sumažina trombozės tikimybę.

Clopimef vartojamas, kad užkirstų kelią kraujo krešulių (trombų) formavimuisi arterijose. Šis procesas vadinamas aterotromboze , kuris gali sukelti širdies priepuolį, insultą ar mirtį.

Clopimef Jums paskirtas, kad užkirstų kelią trombų formavimuisi ir sumažintų aukščiau minėtų sveikatos sutrikimų ar mirties riziką, nes:

Jūsų arterijos sukietėjusios (tai vadinama ateroskleroze) ir

buvote patyręs (-usi) širdies priepuolį, insultą ar sergate periferinių arterijų liga arba

skundėtės stipriu krūtinės skausmu, vadinamu nestabilia krūtinės angina, ar patyrėte miokardo infarktą (širdies priepuolį). Šiam sutrikimui gydyti jūsų gydytojas galėjo į užsikišusią ar susiaurėjusią arteriją įstatyti stentą, kad būtų atkurtas normalus kraujo tekėjimas. Taip pat gydytojas galbūt Jums paskyrė acetilsalicilo rūgšties (skausmą malšinantis, karščiavimą ir trombų susidarymą mažinantis preparatas).

Clopimef. Vartojimas

Clopimef visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Jei skundėtės stipriu krūtinės skausmu (nestabili krūtinės angina ar širdies smūgis), gydymo pradžioje gydytojas gali paskirti 300 mg Clopimef (4 tabletės po 75 mg). Tuomet įprasta dozė yra viena 75 mg Clopimef tabletė per parą, vartojama su maistu arba be maisto, tuo pačiu paros metu.Clopimef vartokite tiek, kiek paskyrė gydytojas.Pavartojus per didelę Clopimef dozęDėl padidėjusios kraujavimo rizikos susisiekite su savo gydytoju ar artimiausia ligonine.Pamiršus pavartoti ClopimefJei pamiršote išgerti Clopimef paros dozę, bet prisiminėte ne vėliau kaip per dvylika valandų nuo įprastinio gėrimo laiko, dar galite ją išgerti, o kitą tabletę gerkite įprastu laiku. Jei praėjo daugiau nei 12 valandų nuo įprastinio gėrimo laiko, tiesiog išgerkite tabletę įprastu laiku. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.Nustojus vartoti ClopimefNenutraukite gydymo. Prieš nutraukdami vaisto vartojimą pasitarkite su gydytoju ar vaistininku.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *