Cointeron

0
+0 -0

Gamintojas: PREPARATO CHARAKTERISTIKŲ SANTRAUKA
Veiklioji medžiaga: Ribavirinas
Stiprumas: 200mg

Cointeron sudėtyje yra veikliosios medžiagos ribavirino. Ši medžiaga priklauso vaistinių preparatų, kuriais gydytoms virusinės infekcijos, grupei. Ribavirinas stabdo virusų, įskaitant hepatito C virusus, kiekio didėjimą.

Cointeron yra vartojamas hepatito C viruso (HCV) sukeltai ilgalaikei kepenų virusinei infekcinei ligai gydyti.

Gydomas žmogus gali būti prieš tai negydytas ar jis gali būti anksčiau gydytas nuo hepatito C.

Cointeron turi būti vartojamas tuo pačiu laiku, kaip kitas vaistinis preparatas. Kitas vaistinis preparatas gali būti alfa-2a interferonas (abu yra alfa interferono rūšys). Be to, yra svarbu perskaityti šių vaistinių preparatų pakuotės lapelius.

Cointeron. Vartojimas

Cointeron visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas, Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Gydytojas parinks Jums tinkamą dozę, atsižvelgdamas į Jūsų kūno svorį ir viruso tipą.Įprastinė dozėJeigu gydytojas paprašė Jūsų vartoti:

-- kiekvieną dieną po 1000 mg: gerkite 2 Cointeron 200 mg tabletes ryte ir 3 tabletes vakare.

- kiekvieną dieną po 1200 mg: gerkite 3 Cointeron 200 mg tabletes ryte ir 3 tabletes vakare.Tabletes nurykite nekramtytas ir jas vartokite valgant.Gydymo trukmėLaikotarpis, per kurį Jūs turėsite tęsti Cointeron vartojimą, įvairuoja nuo 24 savaičių iki 48 savaičių, atsižvelgiant į:

viruso, kuriuo Jūs užsikrėtę, tipą,

Jūsų organizmo reagavimą į gydymą,

tai, ar buvote gydytas anksčiau.Prašom pasitarti su gydytoju ir laikytis rekomenduojamos gydymo trukmės.Žmonės, kuriems yra inkstų ar kepenų sutrikimasJeigu Jums yra bet kokis inkstų sutrikimas, Cointeron turite vartoti atsargiai ir prižiūrint savo gydytojui.

Jeigu Jums yra bet kokis kepenų sutrikimas, prieš pradedant gydymą Cointeron, turite pasikalbėti su savo gydytoju.Jeigu Jums yra daugiau nei 65 metai, prieš Cointeron vartojimą turite pasikonsultuoti su savo gydytoju.Cointeron nerekomenduojama vartoti jaunesniems nei 18 metų pacientams.Kadangi ribavirinas gali sukelti sutrikimų negimusiam kūdikiui, su tabletėmis reikia elgtis atsargiai - jų negalima laužyti ar smulkinti. Jeigu netyčia palietėte sužalotas tabletes, bet kurią kūno vietą, kuri prisilietė prie tablečių turinio, kruopščiai nuplaukite vandeniu su muilu. Jei kiek nors miltelių nuo tablečių pateko į akis, kruopščiai išplaukite jas steriliu arba, jei sterilaus neturite, paprastu vandeniu.Jeigu manote, kad Cointeron sukelia per stiprų ar per silpną poveikį, pasakykite savo gydytojui arba vaistininkui.Pavartojus per didelę Cointeron dozęKiek galima greičiau praneškite savo gydytojui ar vaistininkui.Pamiršus pavartoti CointeronNegalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Jeigu praleidote dozę, išgerkite ją, kai tik prisiminsite, ir kitą dozę gerkite įprastu laiku.Nustojus vartoti CointeronTik gydytojas gali nuspręsti, kiek laiko turi tęstis Jūsų gydymas. Niekada nenutraukite gydymo savo nuožiūra, kadangi sutrikimas, nuo kurio esate šiuo metu gydomas, gali vėl pasireikšti ar pablogėti.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/medguru/domains/medguru.lt/public_html/wp-content/themes/medguru/template-parts/drugs/drugs-item-related.php on line 20

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *