Combodart

0
+0 -0

Gamintojas: Catalent Germany Schorndorf GmbH
Veiklioji medžiaga: Dutasteridas, Tamsulozinas
Grupė: Šlapimo ir lytinių organų sistemai, Receptiniai, Kompensuojamieji

Combodart gydomas vyrų priešinės liaukos išvešėjimas (gerybinė prostatos hiperplazija). Tai yra gerybinis priešinės liaukos išvešėjimas, kuris pasireiškia dėl pernelyg intensyvios hormono, vadinamo dihidrotestosteronu, gamybos.

Combodart sudėtyje yra du skirtingi vaistai, vadinami dutasteridu ir tamsulozinu. Dutasteridas priklauso vaistų, vadinamų 5-alfa reduktazės inhibitoriais, o tamsulozinas vaistų, vadinamų alfa adrenoreceptorių blokatoriais, grupei.

Priešinės liaukos išvešėjimas gali sukelti šlapinimosi sutrikimų, pavyzdžiui, šlapinimosi pasunkėjimą arba poreikį šlapintis dažniau. Be to, dėl išvešėjimo gali sulėtėti ir susilpnėti šlapimo srovė. Negydant kyla rizika, kad gali visiškai neištekėti šlapimas (ūminis šlapimo susilaikymas). Tokiu atveju būtina nedelsiant gydyti. Kai kada būtina priešinę liauką pašalinti arba sumažinti atliekant chirurginę operaciją.

Dutasteridas slopina hormono, vadinamo dihidrotestosteronu, gamybą. Dėl to priešinė liauka sumažėja ir simptomai palengvėja. Tai mažina ūminio šlapimo susilaikymo riziką ir chirurginės operacijos būtinybę. Tamsulozinas atpalaiduoja priešinės liaukos raumenis, palengvina šlapinimąsi ir greitai palengvina simptomus.

Combodart. Vartojimas

Combodart visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu vaistą vartosite nereguliariai, gydytojui gali nepavykti stebėti PSA. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Kiek kapsulių gerti

Įprasta dozė yra viena kapsulė vieną kartą per parą, praėjus 30 minučių po tokio pat maisto pavalgymo kiekvieną dieną.

Kaip gerti kapsules

Reikia nuryti visą kapsulę užgeriant vandeniu. Kapsulės negalima kramtyti ar atidaryti. Dėl kontakto su kapsulės turiniu gali atsirasti burnos arba gerklės opų.

Pavartojus per didelę Combodart dozę

Jeigu išgėrėte per daug Combodart kapsulių, kreipkitės patarimo į gydytoją arba vaistininką.

Pamiršus pavartoti Combodart

Papildomos kapsulės gerti norint kompensuoti praleistą dozę nereikia. Paprasčiausiai išgerkite kitą dozę įprastu laiku.

Nepasitarus, Combodart vartojimo nutraukti negalima

Nenutraukite Combodart vartojimo prieš tai nepasitarę su gydytoju.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *