CYCLODOL

0
+0 -0

Gamintojas: AS GRINDEKS
Veiklioji medžiaga: Triheksifenidilis
Stiprumas: 2mg
Grupė: Nervų sistemai, Receptiniai, Kompensuojamieji

CYCLODOL vartojamas antriniam parkinsonizmui gydyti.

CYCLODOL. Vartojimas

Vaisto dozė yra individuali, todėl ją visada nustato tik gydytojas.

CYCLODOL galima gerti prieš valgį arba valgio metu. Jei vartojant preparato atsiranda burnos sausmė, medikamento rekomenduojama gerti prieš valgį, kad nepradėtų pykinti.

Įprastinė palaikomoji paros dozė yra 6–10 mg (3–5 tabletės). Dozė koreguojama, atsižvelgiant į gydymo veiksmingumą. Ji suvartojama per 3–4 kartus. Sunkiais atvejais paros dozę galima padidinti iki 12–16 mg (6–8 tablečių), kurią reikia suvartoti per 3–4 kartus. Didžiausia triheksifenidilio hidrochlorido paros dozė yra 16 mg.

Baigiant gydytis arba pradedant vartoti kitokių vaistų, CYCLODOL dozė turi būti mažinama palaipsniui.

Kadangi senyvo amžiaus pacientai paprastai yra jautresni šalutiniam poveikiui, todėl jiems reikėtų vartoti mažesnę dozę.

Gydymo trukmę nustato gydytojas.

CYCLODOL negalima vartoti vaikams.

Jeigu manote, kad vaisto poveikis per stiprus ar per silpnas, kreipkitės į gydytoją.

Pavartojus per didelę CYCLODOL dozę

Perdozavimo simptomai: išsiplėtę vyzdžiai, gleivinės sausmė, padažnėjęs širdies plakimas, vidurių užkietėjimas, pakilusi kūno temperatūra, nervingumas, tikrovės nesuvokimas ir (arba) kiti sąmonės sutrikimai. Sunkiau apsinuodijus, gali ištikti koma ir sustoti kvėpavimas.

Perdozavus vaisto arba įtarus jo perdozavimą, būtina nedelsiant kreiptis į gydytoją. Reikia pasiimti pavartoto vaisto pakuotę.

Pacientui reikėtų sukelti vėmimą, gerti skysčių, dėti šaltus kompresus.

Informuokite gydytoją apie priemones, kurias naudojate.

Pamiršus pavartoti CYCLODOL

Praleistą dozę suvartokite kaip galima greičiau. Jeigu jau laikas kitai dozei, praleiskite nesuvartotą dozę ir grįžkite prie įprastinės tvarkos. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti CYCLODOL

Ilgą laiką vartojantiems CYCLODOL, negalima jo nutraukti staigiai, kad išvengti pagrindinės ligos simptomų atsinaujinimo ir galimo anticholinerginio poveikio.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *