Desloratadine Zentiva (0,5mg/ml)

0
+0 -0

Gamintojas: Specifar S.A.
Veiklioji medžiaga: Desloratadinas
Stiprumas: 0,5mg/ml
Grupė: Receptiniai, Kvėpavimo sistemai

Desloratadine Zentiva yra antialerginis vaistas, kuris nesukelia mieguistumo. Jis padeda kontroliuoti alerginę reakciją ir jos simptomus.

Desloratadine Zentiva vartojamas alerginio rinito (alergijos, pvz., šienligės arba alergijos dulkių erkėms, sukeltas nosies gleivinės uždegimas) simptomams lengvinti. Šie simptomai yra čiaudulys, sekreto tekėjimas iš nosies arba nosies niežulys, gomurio niežulys ir akių niežulys, paraudimas arba ašarojimas.

Be to, Desloratadine Zentiva vartojamas dilgėlinės (alergijos sukeltas odos sutrikimas) simptomams lengvinti. Šie simptomai yra niežulys ir ruplės.

Minėti simptomai lengvinami visą dieną ir tai Jums užtikrina normalų kasdieninį aktyvumą ir miegą.

Desloratadine Zentiva (0,5mg/ml). Vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Rekomenduojama dozė nurodyta toliau.

1–5 metų vaikams. Reikia gerti po 2,5 ml (pusę 5 ml šaukšto) geriamojo tirpalo kartą per parą.

6–11metų vaikams. Reikia gerti po 5 ml (vieną 5 ml šaukštą) geriamojo tirpalo kartą per parą.

Suaugusiems žmonėms ir paaugliams (12 metų bei vyresniems). Reikia gerti po 10 ml (du 5 ml šaukštus) geriamojo tirpalo kartą per parą.

Jeigu geriamojo tirpalo buteliuko pakuotėje yra matavimo švirkštas, juo galite atmatuoti reikiamą geriamojo tirpalo kiekį.

Iš pradžių nurykite atmatuotą geriamojo tirpalo dozę, o po to išgerkite vandens. Šio vaisto galite gerti valgio metu arba nevalgę.

Kalbant apie gydymo trukmę, Jūsų gydytojas nustatys alerginio rinito, kuriuo Jūs sergate, rūšį ir nurodys, kiek laiko Jūs turite Desloratadine Zentiva geriamojo tirpalo vartoti. Jeigu sergate epizodiniu alerginiu rinitu (simptomų būna trumpiau negu 4 dienas per savaitę arba trumpiau negu 4 savaites), Jūsų gydytojas skirs gydymą, kuris priklausys nuo Jūsų ligos eigos įvertinimo. Jeigu sergate nuolatiniu alerginiu rinitu (simptomų būna 4 dienas arba ilgiau per savaitę ir ilgiau negu 4 savaites), Jūsų gydytojas Jums gali patarti šiuo vaistu gydytis ilgiau.

Dilgėlinei gydyti kiekvienam pacientui gydymo trukmė gali būti skirtinga, todėl turite laikytis Jūsų gydytojo nurodymų.

Buteliuko su saugiu uždoriu atidarymo instrukcija

Buteliukas yra su saugiu uždoriu, kad vaikai jo atidaryti negalėtų. Jį atidarykite taip: dangtelį stipriai paspauskite žemyn ir nusukite prieš laikrodžio rodyklę. Vaisto pavartoję, dangtelį vėl stipriai užsukite.

Ką daryti pavartojus per didelę Desloratadine Zentiva dozę?

Desloratadine Zentiva geriamojo tirpalo vartokite tik taip, kaip gydytojo skirta. Atsitiktinai vaisto perdozavus, sunkūs sutrikimai nėra tikėtini. Vis dėlto jeigu Desloratadine Zentiva geriamojo tirpalo išgėrėte daugiau negu buvo nurodyta, kreipkitės į savo gydytoją arba vaistininką.

Pamiršus pavartoti Desloratadine Zentiva

Jeigu įprastiniu laiku dozę išgerti pamiršote, gerkite ją tuoj pat, kai tik prisiminsite, o po to gydymą tęskite įprasta tvarka. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *