Detrusitol (2mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Pfizer Italia S.r.l.
Veiklioji medžiaga: Tolterodino tartratas
Stiprumas: 2mg
Grupė: Šlapimo ir lytinių organų sistemai, Receptiniai, Kompensuojamieji

Detrusitol padeda normalizuoti šlapimo pūslės aktyvumą. Jį vartojant, rečiau reikia šlapintis, šlapimo pūslėje telpa daugiau šlapimo.

Detrusitol vartojamas dirgliosios šlapimo pūslės veiklos simptomams šalinti, t.y. jei didelis noras šlapintis atsiranda staiga (prieš tai nieko nejaučiama, todėl sunku spėti į tualetą), jei šlapintis tenka per dažnai ir (ar) jei laiku nespėjate į tualetą ir apsišlapinate.

Detrusitol (2mg). Vartojimas

Detrusitol visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Įprastinė vaisto dozė yra 2 mg du kartus per dieną, išskyrus pacientus su sutrikusia kepenų ir inkstų funkcija, kuriems rekomenduojama dozė yra 1 mg du kartus per dieną.

Prarykite tabletę nekramtydami. Kartu vartojamas maistas neturi įtakos vaistui.

Vaikams Detrusitol vartoti nerekomenduojama.

Gydymo trukmę nurodo Jūsų gydytojas. Nurodytą gydymo kursą reikia tęsti iki galo, nes iš karto poveikis gali ir nepasireikšti. Šlapimo pūslės veiklos normalizacijai reikia laiko. Jei, pasibaigus gydymo kursui, poveikio nejaučiate, aptarkite tai su Jūsų gydytoju

Pavartojus per didelę Detrusitol dozę

Negalima gerti daugiau tablečių negu nurodė gydytojas. Jei vis dėlto taip atsitiko, nedelsdami kreipkitės į savo gydytoją arba artimiausią ligoninę.

Pamiršus pavartoti Detrusitol

Jei užmiršote vaisto dozę išgerti įprastu laiku, apie tai prisiminus, ją reikia išgerti nedelsiant (išskyrus atvejį, kai jau laikas kitai dozei). Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *