Dettol Med

0
+0 -0

Gamintojas: Reckitt Benckiser Healthcare (UK) Ltd
Veiklioji medžiaga: Benzalkonio chloridas
Stiprumas: 2mg/ml

Dettol Med odos purškalas vartojamas smulkių žaizdų valymui ir siekiant sunaikinti bakterijas, susijusias su smulkiais sužeidimais. Preparatas nėra skirtas žaizdų gydymui ir negali būti vartojamas žaizdų gijimui skatinti.

Preparatas negali būti vartojamas didelių, sunkaus pobūdžio žaizdų valymui. Preparatas skirtas susižeidus lokaliam, trumpalaikiam vartojimui. Preparatas gali būti vartojamas vieną kartą per parą.

Tirpalo nereikia skiesti, jis vartojamas toks, koks yra buteliuke.

Dettol Med. Vartojimas

Dettol Med visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Tik išoriniam vartojimui.Prieš pirmą vartojimą, patikrinkite, ar uždoris nesulaužytas. Preparatą vartojant pirmą kartą arba po ilgo nevartojimo laikotarpio, gali prireikti pirmą kartą purkšti ant popierinės servetėlės ar panašaus daikto, kad būtų užtikrintas viso purškimo patekimas ant žaizdos.Suaugusiems žmonėms ir vaikams, vyresniems kaip 6 metai: užpurkškite pilną dozę (1-2 įpurškimus) vieną kartą ant kiekvienos žaizdos ir palikite penkioms minutėms. Jeigu reikalinga, naudoti švarią popierinę servetėlę arba medvilninę vatą pertekliniam skysčiui nušluostyti.Vaikams, vyresniems kaip 1 metų ir jaunesniems kaip 6 metų amžiaus: jeigu turite klausimų, pasikonsultuokite su vaistininku arba sveikatos priežiūros specialistu prieš vartodami preparatą.

Purkškite vieną kartą vieną įpurškimą ant kiekvienos žaizdos (gali būti daugiausiai vartojama vienu kartu ant keturių žaizdų) ir palikite penkioms minutėms nudžiūti. Jeigu reikalinga, naudoti švarią popierinę servetėlę arba medvilninę vatą pertekliniam skysčiui nušluostyti.Purkšti 4-15 cm atstumu. Neįkvėpti.Muilas gali deaktyvuoti purškalo veikliąją medžiagą, todėl nerekomenduojama jį naudoti preparato vartojimo metu. Taip pat nerekomenduojama plauti ar valyti žaizdos.Purškalo galima pakartotinai vartoti, jeigu atsinaujina žaizda. Preparatas negali būti vartojamas tęstiniam gydymui ir gali būti vartojamas vieną kartą per parą ilgiausiai 3 – 5 dienas.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *