Diclac (75mg/3ml)

+1
+1 -0

Gamintojas: Sandoz d.d
Veiklioji medžiaga: Diklofenakas
Stiprumas: 75mg/3ml
Grupė: Nuo skausmo, Receptiniai, Kompensuojamieji, Raumenų ir skeleto sistemai

Jūsų medikamentas yra vadinamas Diclac. Jis tiekiamas ampulėmis, kurių kiekvienoje yra injekcinio tirpalo. Kiekvienoje ampulėje yra 75 mg veikliosios medžiagos diklofenako natrio druskos.

Injekcinis tirpalas yra suleidžiamas į raumenis ar atskiestas sulašinamas į veną.

Diclac priklauso nesteroidinių vaistų nuo uždegimo (NVNU) grupei. Šios grupės vaistai malšina skausmą ir slopina uždegimą.

Diclac mažina uždegimo simptomus (pvz., patinimą ir skausmą) bei karščiavimą, tačiau uždegimą ar karščiavimą sukėlusių priežasčių neveikia.

Diclac injekcijomis galima gydyti toliau išvardytus sutrikimus.

Injekcijos į raumenis

Ūminio skausmo malšinimas esant kuriai nors iš šių būklių: inkstų kolikai, osteoartrito paūmėjimui, reumatoidinio artrito paūmėjimui, ūminiam nugaros skausmui, podagros priepuoliui, traumai, kaulo lūžiui, skausmui po chirurginės operacijos.

Infuzijos į veną

Ligoninėje gydomų pacientų pooperacinio skausmo malšinimas ir profilaktika.

Jeigu kyla bet kokių klausimų apie tai, kaip Diclac veikia ar kodėl Jums paskirta šio medikamento, reikia pasiklausti gydytojo

Diclac (75mg/3ml). Vartojimas

Būtina tiksliai laikytis gydytojo instrukcijos. Tokie vaistai, kaip Diclac gali būti susiję su nedideliu širdies priepuolio („miokardo infarkto“) ar insulto pavojaus padidėjimu. Bet koks pavojus yra labiau tikėtinas ilgą laiką vartojant vaistą didelėmis dozėmis. Neviršykite rekomenduotos dozės ar gydymo laiko.

Injekcija į raumenis

Tirpalą iš ampulės reikia įsiurbti į švirkštą ir po to suleisti giliai į sėdmenų raumenis.

Infuzija į veną

Injekcinį tirpalą reikia skiesti ne mažiau kaip 100 ml modifikuoto valgomosios druskos ar gliukozės tirpalo ir po to lėtai sulašinti į veną. Greitai suleisti į veną draudžiama.

Kaip ir kiek laiko vartoti Diclac

Negalima viršyti rekomenduojamos dozės. Yra labai svarbu vartoti mažiausią dozę, kurios pakanka Jūsų skausmui kontroliuoti, ir Diclac injekcinio/infuzinio tirpalo vartoti tik tiek laiko, kiek būtina.

Gydytojas tiksliai nurodys, kiek reikia injekuoti Diclac injekcinio/infuzinio tirpalo.

Suaugusiesiems daugiausiai galima injekuoti po 1 ampulę (jos turinį) per parą 2 paras iš eilės. Kartais galima per parą injekuoti po 2 ampules (jų turinius).

Jeigu reikalingas tolesnis gydymas Diclac, galima vartoti kitų šio vaisto formų, pvz., tablečių.

Senyviems pacientams gydytojo sprendimu dozė gali būti sumažinta.

Vaikai ir paaugliai

Vaikams ir paaugliams šio vaisto vartoti draudžiama.

Inkstų ir/ar kepenų funkcijos sutrikimas

Jei turite inkstų ar kepenų funkcijos sutrikimus gydytojas gali pakoreguoti vartojamą vaisto dozę

Ką daryti pavartojus per didelę Diclac dozę

Jeigu Jūs suvartojote didesnę, nei nurodyta vaisto dozę, reikia neatidėliojant kreiptis į gydytoją ar vaistininką arba vykti į ligoninės neatidėliotinos pagalbos skyrių, kadangi gali prireikti medikų pagalbos


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/medguru/domains/medguru.lt/public_html/wp-content/themes/medguru/template-parts/drugs/drugs-item-related.php on line 20

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *