Dicuno (25mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Vitabalans Oy
Veiklioji medžiaga: Diklofenakas
Stiprumas: 25mg
Grupė: Receptiniai, Raumenų ir skeleto sistemai

Dicuno priklauso medikamentų, vadinamųjų nesteroidinių vaistų nuo uždegimo, grupei (NVNU). Jis malšina skausmą, mažina uždegimą ir karščiavimą.

Dicuno vartojamas simptominiam ūminio lengvo ir vidutinio stiprumo skausmo, įskaitant ūminius migreninius galvos skausmus, gydymui.

Dicuno (25mg). Vartojimas

Dicuno visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Lengvo ir vidutinio stiprumo skausmas

Suaugusiems (>18 metų): įprasta dozė yra 25-50 mg iki 3 kartų per parą. Didžiausia rekomenduojama paros dozė yra 150 mg.

Migrenos priepuoliai

Suaugusieji (>18 metų): esant migrenos priepuoliui, pradinė dozė turėtų būti 50 mg. Ją reikia išgerti, kai tik atsiranda gresiančio priepuolio pirmieji simptomai. Jei po pirmos dozės 2 valandų laikotarpiu skausmas sumažėja nepakankamai, galima vartoti kitą 50 mg dozę. Prireikus tokią dozę galima gerti kas 4 – 6 valandas, tačiau per parą daugiau kaip 150 mg preparato vartoti negalima.

Tabletes nurykite užgeriant stikline vandens. Tablečių negalima vartoti su maistu ar iškart po jo. Tabletes galima dalyti į dvi lygias dalis.

Dicuno vartoti vaikams ir paaugliams iki 18 metų negalima.

Pavartojus per didelę Dicuno dozę

Jei išgėrėte didesnę nei Jums paskirta Dicuno dozę ar vaikas netyčia išgėrė vaisto, kreipkitės į savo gydytoją ar ligoninę, kur įvertins galimą riziką ir patars, kaip toliau elgtis.

Perdozavimo simptomai yra pykinimas, vėmimas, skrandžio skausmas, svaigulys, mieguistumas, galvos skausmas, spengimas ausyse, nerimas, haliucinacijos, inkstų sutrikimas ir patinimo tikimybė.

Pamiršus pavartoti Dicuno

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *