Docetakselis Strides

0
+0 -0

Gamintojas: Strides Arcolab Polska Sp z o o
Veiklioji medžiaga: Docetakselis
Stiprumas: 40mg/ml

Šio vaisto pavadinimas – Docetakselis Strides. Docetakselis – tai medžiaga, gaunama iš kukmedžio spyglių. Docetakselis priklauso vaistų nuo vėžio, vadinamų taksanais, grupei.

Docetakselis Strides gydytojas Jums skyrė krūties vėžiui, tam tikros rūšies (nesmulkialąsteliniam) plaučių vėžiui, prostatos vėžiui, skrandžio vėžiui arba galvos bei kaklo vėžiui gydyti:

progresavusiam krūties vėžiui gydyti Docetakselis Strides vartojamas vienas arba kartu su doksorubicinu, trastuzumabu ar kapecitabinu;

pradinių stadijų krūties vėžiui, pažeidusiam ar nepažeidusiam limfmazgių, gydyti Docetakselis Strides gali būti vartojamas kartu su doksorubicinu ir ciklofosfamidu;

plaučių vėžiui gydyti Docetakselis Strides vartojamas vienas arba kartu su cisplatina;

prostatos vėžiui gydyti Docetakselis Strides vartojamas kartu su prednizonu ar prednizolonu;

metastazavusiam skrandžio vėžiui gydyti Docetakselis Strides vartojamas kartu su cisplatina ir 5-fluorouracilu;

galvos ir kaklo vėžiui gydyti docetakselis vartojamas kartu su cisplatina ir 5-fluorouracilu

Docetakselis Strides. Vartojimas

Docetakselis Strides Jums sulašins sveikatos priežiūros specialistas.



Įprastinė dozė

Dozė priklauso nuo Jūsų kūno svorio ir bendros sveikatos būklės. Gydytojas apskaičiuos kūno paviršiaus plotą kvadratiniais metrais (m²) ir pagal jį – reikiamą dozę.



Vartojimo būdas



Docetakselis Strides bus suleistas infuzija į vieną Jūsų veną (vartojamas į veną). Infuzija truks apytiksliai vieną valandą, kurios metu būsite ligoninėje.



Vartojimo dažnumas



Paprastai infuzija kartojama kas tris savaites. Docetakselis Strides dozę ir vartojimo periodiškumą gydytojas gali keisti, atsižvelgdamas į kraujo tyrimų duomenis, bendrą sveikatos būklę bei vaisto poveikį. Ypač svarbu pasakyti gydytojui, jei atsiranda viduriavimas, žaizdos burnoje, tirpulys, badymas, dilgčiojimas bei karščiavimas, be to, parodykite Jam savo kraujo tyrimo rezultatus. Tai gydytojui padės nuspręsti, ar reikia mažinti dozę. Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba ligoninės vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *