Docetaxel Actavis (20mg/0,5ml)

0
+0 -0

Gamintojas: S.C. Sindan- Pharma S.R.L
Veiklioji medžiaga: Docetakselis
Stiprumas: 20mg/0,5ml
Grupė: Antinavikiniai ir stiprinantys imuninę sistemą, Receptiniai, Kompensuojamieji

Šio vaisto pavadinimas yra Docetaxel Actavis, bendrinis jo pavadinimas ( docetakselis. Docetakselis yra medžiaga, išskirta iš kukmedžių spiglių.

Docetakselis priklauso priešvėžinių vaistų, vadiamų taksenais, grupei.

Jūsų gydytojas Docetaxel Actavis Jums skyrė krūties vėžiui, specialios rūšies (nesmulkialąsteliniam) plaučių vėžiui, prostatos vėžiui, skrandžio vėžiui ar galvos ir kaklo vėžiui gydyti.

– Progresavęs krūties vėžys gali būti gydomas vien Docetaxel Actavis arba jo deriniu su doksorubicinu, transtuzumabu ar kapecitabinu.

– Ankstyvas krūties vėžys, apėmęs limfmazgius, gali būti gydomas Docetaxel Actavis deriniu su doksorubicinu ir ciklofosfamidu.

– Plaučių vėžys gali būti gydomas vien Docetaxel Actavis arba jo deriniu su cisplatina.

– Prostatos vėžys gydomas Docetaxel Actavis ir prednizono arba prednizolono deriniu.

– Į kitą vietą išplitęs (metastazavęs) skrandžio vėžys gydomas Docetaxel Actavis, cisplatinos ir 5-fluorouracilo deriniu.

– Galvos ir kaklo vėžys gydomas Docetaxel Actavis, cisplatinos ir 5-fluorouracilo deriniu.

Docetaxel Actavis (20mg/0,5ml). Vartojimas

Docetaxel Actavis Jums sulašins sveikatos priežiūros specialistas.Įprastinis dozavimas

Dozė priklausys nuo Jūsų kūno svorio ir bendrosios būklės. Jūsų gydytojas apskaičiuos Jūsų kūno paviršiaus plotą kvadratiniais metrais (m2) ir nustatys dozę, kurią turite vartoti.Vartojimo būdas ir metodas

Docetaxel Actavis Jums infuzuos į vieną iš venų. Docetaxel Actavis pakuotėje yra du skirtingi komponentai: vienadozis koncentrato buteliukas ir vienadozis tirpiklio buteliukas. Infuzinis tirpalas ruošiamas taip: iš pradžių buteliuke esantis koncentratas sumaišomas su buteliuke esančiu tirpikliu, po to gautas mišrusis tirpalas praskiedžiamas tinkamu infuziniu tirpalu prieš infuzuojant. Infuzija trunka maždaug 1 valandą, kurios metu Jūs būsite ligoninėje.Infuzijų dažnis

Paprastai šio vaisto Jums turėtų infuzuoti kas 3 savaitės.Priklausomai nuo Jūsų kraujo tyrimo duomenų, bendrosios būklės ir reakcijos į Docetaxel Actavis Jūsų gydytojas gali keisti dozę ir jos vartojimo dažnį. Pasireiškus viduriavimui, burnos gleivinės išopėjimui, tirpuliui ar badymui ir dilgčiojimui arba karščiavimui, labai svarbu informuoti savo gydytoją ir pateikti jam kraujo tyrimo rezultatus. Ši informacija padės jam nustatyti, ar nereikia mažinti dozę.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *