Dolmen (50mg/2ml)

0
+0 -0

Gamintojas: A. Menarini Manufacturing Logistics and Services s. r. l.
Veiklioji medžiaga: Deksketoprofenas
Stiprumas: 50mg/2ml
Grupė: Receptiniai, Raumenų ir skeleto sistemai

Dolmen yra vaistas skausmui malšinti ir uždegimui slopinti (nesteroidinis vaistas nuo uždegimo, NVNU).

Dolmen vartojamas ūminio vidutinio stiprumo arba stipraus skausmo malšinimui – po operacijų, esant inkstų akmenligės priepuoliui ar strėnų skausmui, kai vaisto negalima gerti.

Dolmen (50mg/2ml). Vartojimas

Visuomet vartokite Dolmen tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jei kyla neaiškumų, pasitarkite su gydytoju.

Gydytojas Jums paaiškins, kokios Dolmen dozės Jums reikia atsižvelgiant į ligos pobūdį, sunkumą ir trukmę. Įprastinė rekomenduojama dozė yra 1 Dolmen ampulė (50 mg) kas 8-12 val. Prireikus, vaisto galima sušvirkšti pakartotinai tik praėjus 6 val. Negalima jokiu būdu viršyti paros dozės 150 mg (3 Dolmen ampulių).

Dolmen tinka trumpam vartojimui ir gydymas apribojamas laikotarpiu, kol yra ūmių ligos simptomų (ne ilgiau kaip 2 dienas). Kai tik įmanoma, pacientui reikia skirti vartoti geriamuosius vaistus nuo skausmo.

Senyviems pacientams, kai yra inkstų funkcijos sutrikimas, inkstų ar kepenų ligos patariama nevartoti paros dozės, didesnės kaip 50 mg (tai atitinka vieną Dolmen ampulę).

Vartojimo metodas

Dolmen galima švirkšti tik į raumenis arba į veną (kaip tai atlikti aprašyta 7 skyriuje).

Jei Dolmen vartojamas švirkšti į raumenis, tai ištraukus jį iš ampulės reikia nedelsiant sušvirkšti. Švirkšti reikia lėtai giliai į raumenis.

Galima vartoti tik skaidrų ir bespalvį tirpalą.

Pavartojus per didelę Dolmen dozę

Perdozavus šio vaisto, nedelsiant praneškite vaistininkui arba gydytojui, arba kreipkitės į artimiausios ligoninės skubios pagalbos skyrių. Nepamirškite pasiimti kartu vaisto pakuotės arba šio lapelio.

Pamiršus pavartoti Dolmen

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę. Vartokite kitą vaisto dozę jai nustatytu laiku (žr. 3 skyrių).

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *