Donepezil Orion (5mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Orion Corporation, Orion Pharma
Veiklioji medžiaga: Donepezilo hidrochloridas
Stiprumas: 5mg
Grupė: Nervų sistemai, Receptiniai, Kompensuojamieji

Donepezil Orion (donepezilo hidrochloridas) priklauso vaistų, vadinamų acetilcholinesterazės inhibitoriais, grupei. Jis vartojamas žmonių, kuriems diagnozuota lengva ar vidutinio sunkumo Alzheimer‘io liga (lėtinė psichiko liga), demencijos (racionalaus elgesio sutrikimo) simptomams gydyti. Vaistą galima vartoti tik suaugusiems pacientams.

Donepezil Orion (5mg). Vartojimas

Donepezil Orion visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Jums skiriamo vaistinio preparato stiprumas gali būti keičiamas. Tai priklausys nuo to, kiek laiko Jūs vartojate šį vaistą ir ką rekomenduos Jūsų gydytojas. Įprastai gydymas pradedamas viena donepezilo hidrochlorido 5 mg doze kiekvieną vakarą. Po mėnesio gydytojas gali Jums paskirti gerti 10 mg dozę kiekvieną vakarą. Didžiausia rekomenduojama dozė yra 10 mg kiekvieną vakarą.Donepezil Orion tabletę vartokite per burną, užgerdami vandeniu, vakare, prieš eidami miegoti.Toliau išvardytoms specialioms pacientų grupėms dozę gali būti koreguojama:

pacientams su inkstų veiklos sutrikimais. Dozavimas panašus kaip ir kitiems pacientams;

pacientams su lengvu arba vidutiniu kepenų veiklos sutrikimu. Dozė didinama individualiai, atsižvelginiant į vaisto toleravimą;

pacientams su sunkiu kepenų veiklos sutrikimu: duomenų nėra.Jūs privalote visada vykdyti gydytojo ar vaistininko nurodymus, kaip ir kada vartoti vaisto. Nekeiskite dozės, prieš tai nepasitarę su gydytoju. Gydytojas arba vaistininkas Jums patars, kiek laiko vartoti paskirtas tabletes. Jums reikės periodiškai lankytis pas gydytoją, kad jis galėtų peržiūrėti gydymą ir įvertinti Jūsų simptomus.Pavartojus per didelę Donepezil Orion dozęNevartokite daugiau tablečių negu Jums paskirta.

Pavartojus per daug tablečių, gali atsirasti šie simptomai: pykinimas, vėmimas, seilių išsiskyrimas, prakaitavimas, lėtas širdies ritmas, žemas kraujospūdis, tampa sunku kvėpuoti, raumenų silpnumas ir traukuliai (nekontroliuojami raumenų susitraukimai).

Jeigu Jūs išgėrėte daugiau negu reikėjo, nedelsdami kreipkitės į gydytoją. Jeigu negalite su juo susisiekti, iš karto skambinkite greitajai medicinos pagalbai. Visada su savimi į ligoninę pasiimkite tablečių ir pakuotę, taip gydytojas greičiau supras ko Jūs vartojote.Pamiršus pavartoti Donepezil OrionJeigu pamiršote pavartoti vaisto, tačiau greitai prisiminėte, vartokite paros dozę įprastai, tačiau, jeigu pamiršote ilgam (pvz., visą dieną), dozę praleiskite ir kitą dozę gerkite kitą dieną įprastu metu. Negalima vartoti dvigubos dozės, norint kompensuoti praleistą dozę.Nustojus vartoti Donepezil OrionNenutraukite vaisto vartojimo, nebent taip patars Jūsų gydytojas.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *