Donepezil Torrent (5mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Torrent Pharma GmbH
Veiklioji medžiaga: Donepezilas
Stiprumas: 5mg

Donepezil Torrent (donepezilo hidrochloridas) priklauso vaistų, vadinamų acetilcholinesterazės inhibitoriais, grupei.

Šiuo vaistu gydomi demencijos sergant lengva ir vidutinio sunkumo Alzheimerio (Alzheimer) liga simptomai. Šiuo vaistu gydomi tik suaugusieji.

Donepezil Torrent (5mg). Vartojimas

Donepezil Torrent visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Pasakykite gydytojui ar vaistininkui Jūsų slaugytojo (os) vardą. Jūsų slaugytojas (a) padės Jums vartoti Jūsų vaistą kaip paskirta.Įprastinė dozė yraPaprastai iš pradžių kas vakarą geriama po 5 mg donepezilo hidrochlorido. Praėjus mėnesiui, gydytojas gali nurodyti kas vakarą gerti po 10 mg donepezilo hidrochlorido. Didžiausia rekomenduojama dozė – kas vakarą po 10 mg donepezilo hidrochlorido.Nedidinkite dozės savarankiškai be savo gydytojo patarimo.Jei turite inkstų problemų, nereikia mažinti dozės.Jei turite kepenų problemų, Jūsų gydytojui gali reikėti sumažinti vaisto dozę pagal Jūsų poreikį (žr. skyrių 2 „Kas žinotina prieš vartojant Donepezil Torrent“). Jei Jums nustatyta ūmi kepenų liga, gydytojas gali nuspręsti sustabdyti gydymą Donepezil Torrent.Vartojamas per burną.Išgerkite Donepezil Torrent vakare prieš miegą, užsigerdami vandeniu.Šis vaistas nerekomenduojamas vaikams ir paaugliams (jaunesniems kaip 18 metų amžiaus).Jūsų gydytojas pasakys Jums kaip ilgai Jūs turite vartoti tabletes. Laikas nuo laiko Jūs turite susitikti su savo gydytojų, kad peržiūrėtų gydymą ir įvertintų ligos simptomus. Nutraukti tablečių vartojimo be gydytojo nurodymo negalima.Pavartojus per didelę Donepezil Torrent dozęNevartokite daugiau tablečių negu reikia. Jei išgėrėte per daug Donepezil Torrent, Jums gali atsirasti ūmus pykinimas, vėmimas, padidėjęs seilių išsiskyrimas, prakaitavimas, lėtas širdies plakimas (bradikardija), žemas kraujospūdis (hipotenzija), kvėpavimo sutrikimas (kvėpavimo slopinimas), kolapsas, nevalingas raumenų susitraukimas (konvulsijos) ir padidėjęs raumenų silpnumas. Apie tai nedelsdami praneškite savo gydytojui. Jeigu jo rasti negalite, nedelsdami kreipkitės į artimiausios ligoninės priėmimo skyrių. Vykdami į ligoninę, paimkite tabletes ir vaisto pakuotę, kad gydytojas žinotų, kokio vaisto išgėrėte.Pamiršus pavartoti Donepezil TorrentJeigu užmiršote išgerti tabletę, išgerkite vieną tabletę kitą vakarą įprastu laiku. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą tabletę.

Jeigu šio vaisto negėrėte ilgiau kaip savaitę, prieš tęsdami tablečių vartojimą, apie tai pasakykite gydytojui.Nustojus vartoti Donepezil TorrentJei pasijutote geriau, nenutraukite gydymo, nepasikalbėjęs su savo gydytoju.Nustojus vartoti Donepezil Torrent, Jūsų gydymo efektas išnyks palaipsniui.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *