Doxazosin Teva

0
+0 -0

Gamintojas: Teva UK Ltd
Veiklioji medžiaga: Doksazosinas
Stiprumas: 4mg
Grupė: Širdies ir kraujagyslių sistemos veiklai, Receptiniai, Kompensuojamieji

Jūsų vaistas yra Doxazosin Teva 4 mg pailginto atpalaidavimo tabletės ir priklauso vaistų, vadinamų alfa adrenoceptorių blokatoriais, grupei. Vaistas vartojamas aukšto kraujospūdžio gydymui arba būklės, vadinamos gerybine prostatos hiperplazija (padidėjusios prostatos), gydymui.

Jeigu Jums yra aukštas kraujospūdis, gali padidėti širdies ligos arba širdies smūgio rizika. Doxazosin Teva mažina kraujospūdį, atpalaiduodamas kūno kraujagysles, todėl širdžiai tampa lengviau pumpuoti per jas kraują.

Jeigu Jums yra gerybinė prostatos hiperplazija (prostatos padidėjimas), Jums gali būti šlapinimosi problemų. Vyrams prostatos liauka yra žemiau šlapimo pūslės. Jei prostata padidėjusi, gali būti apsunkintas šlapimo ištekėjimas iš šlapimo pūslės. Doxazosin Teva atpalaiduoja raumenis aplink šlapimo pūslę, todėl palengvėja šlapinimas.

Doxazosin Teva. Vartojimas

Doxazosin Teva visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Jūsų vaistas gali būti vartojamas aukšto kraujospūdžio gydymui arba gerybinės prostatos hiperplazijos (prostatos padidėjimo) gydymui. Dozė abiejų būklių gydymui yra vienoda.

Tabletes reikia nuryti sveikas, užsigeriant pakankamu skysčio kiekiu. Jų negalima kramtyti ar sutrinti. Tabletes reikia vartoti kiekvieną dieną tuo pačiu laiku.

Suaugusiems (įskaitant senyvo amžiaus)

Įprasta Doxazosin Teva dozė yra viena tabletė per parą, nors Jūsų gydytojas gali padidinti dozę daugiausiai iki didžiausios, t.y. dviejų tablečių per parą, dozės.

Vaikams

Doxazosin Teva vartoti vaikams nerekomenduojama.

Kepenų veiklos sutrikimų turintiems pacientams

Jeigu turite kepenų sutrikimų, gydymo metu gydytojas atidžiai stebės Jūsų būklę. Doxazosin Teva nerekomenduojama vartoti pacientams, turintiems rimtų kepenų sutrikimų.

Pavartojus per didelę Doxazosin Teva dozę

Jeigu Jūs ar kas nors kitas išgėrė per daug tablečių vienu metu, arba jeigu Jūs manote, kad vaikas pavartojo šių tablečių, nedelsiant vykite į artimiausios ligoninės priėmimo skyrių arba kreipkitės į savo gydytoją. Perdozavimo simptomai yra galvos skausmas, svaigulys, sąmonės netekimas, pasunkėjęs kvėpavimas, žemas kraujospūdis, palpitacijos (savo širdies plakimo jutimas), neįprastai greitas širdies plakimas, širdies ritmo sutrikimai, pykinimas, vėmimas, gliukozės ir kalio kiekio sumažėjimas kraujyje. Su savimi į ligoninę pasiimkite šį pakuotės lapelį, likusias tabletes ir talpyklę, kad būtų galima greičiau nustatyti, kokių tablečių išgėrėte.

Pamiršus pavartoti Doxazosin Teva

Jei pamiršote pavartoti dozę, pavartokite ją iš karto, kai tik atsiminsite. Tačiau, jei jau netoli laikas, kai turėsite vartoti kitą dozę, praleiskite pamirštą dozę ir toliau tabletes vartokite, kaip įprasta. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą tabletę.

Nustojus vartoti Doxazosin Teva

Yra svarbu tęsti tablečių vartojimą pagal gydytojo nurodymus. Nenutraukite vaisto vartojimo nepasitarę su gydytoju.

Jei kiltų bet kokių klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/medguru/domains/medguru.lt/public_html/wp-content/themes/medguru/template-parts/drugs/drugs-item-related.php on line 20

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *