Duosol K 2

0
+0 -0


Veiklioji medžiaga: Natrio chloridas, Natrio-vandenilio karbonatas, Kalio chloridas, Kalcio chloridas dihidratas, Magnio chloridas heksahidratas, Gliukozė, bevandenė

Duosol K 2 yra tirpalas hemofiltracijai. Tirpalas skirtas pacientams, kuriems yra ūmus inkstų nepakankamumas, kai inkstai ilgą laiką negali pašalinti iš kraujo toksinių medžiagų. Nuolatinės hemofiltracijos metu toksinės medžiagos, kurios paprastai iš organizmo yra pašalinamos per inkstus, šalinamos hemofiltracijos tirpalo pagalba. Hemofiltracijos tirpalas normalizuoja skysčių pusiausvyrą ir atstato po gydymo atsiradusį elektrolitų (druskų) trūkumą.

Duosol K 2. Vartojimas

Jei nenurodyta kitaip, priklausomai nuo paciento metabolizmo, suaugusiems maždaug 600 – 1200 ml/val. filtracijos greitis yra pakankamas pašalinti medžiagas, kurias būtina pašalinti su šlapimu. Dozavimas vaikams turi būti atitinkamai koreguojamas gydytojo.Paruoštas vartojimui hemofiltracijos tirpalas leidžiamas į kraujotaką hemofiltracijos aparato, sujungto su infuzine pompa, magistralėmis.

Ūmus inkstų nepakankamumas gydomas ribotą laiką. Gydymas baigiamas kai pilnai atsistato inkstų funkcija.Jei perdozavote Duosol K 2Vartojant Duosol K 2 laikantis dozavimo reikalavimų, nepasitaiko jokių gyvybei pavojingų situacijų. Atsižvelgiant į vartojimo metodą, perdozavimas yra mažai tikėtinas. Tirpalo vartojimą esant reikalui galima bet kada nutraukti.

Jei neišlaikoma pusiausvyra, gali pasireikšti vandens perteklius ar trūkumas kraujyje. Tai gali paveikti širdies veiklą ir kraujo apytaką. Toks poveikis pasireiškia atitinkamais kraujo spaudimo ar pulso pokyčiais.

Esant vandens pertekliui reikia padidinti filtracijos greitį ir sumažinti hemofiltracijos tirpalo leidimo greitį. Esant vandens trūkumui, reikia sumažinti filtracijos greitį ir padidinti hemofiltracijos tirpalo leidimo greitį.

Skyrus pernelyg didelį hemofiltracijos tirpalo kiekį, galima perdozuoti hidrokarbonato. Tai gali sukelti metabolinę alkalozę (kraujo rūgštingumo sumažėjimą).

Perdozavimas gali sukelti stazinį širdies nepakankamumą, taip pat sutrikdyti elektrolitų ir šarmų - rūgščių balansą.Jeigu turite daugiau klausimų apie šio preparato vartojimą, klauskite gydytojo arba vaistininko

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *