Ecolab Chlorhexidine originalaus skonio

0
+0 -0

Gamintojas: Ecolab Ltd.,
Veiklioji medžiaga: Chlorheksidino gliukonatas
Stiprumas: 2mg/ml

Ecolab Chlorhexidine originalaus skonio (veiklioji medžiaga chlorheksidino gliukonatas) – gydomasis burnos gleivinės tirpalas dantenų ligų gydymui ir profilaktikai. Tai nereceptinis vaistinis preparatas. Jis antimikrobiškai veikia kenksmingas bakterijas, esančias ant dantų ir dantenų paviršiaus jungdamasis su bakterijų ląstelės citoplazmos membrana ir ją suardydamas. Vaistas vartojamas kaip:

Pagalbinis burnos ertmės infekcinių ligų (pvz.:gingivito, dantų protezų sukelto stomatito) gydymas ir profilaktika po chirurginių apydančio procedūrų.

Ecolab Chlorhexidine originalaus skonio. Vartojimas

Ecolab Chlorhexidine originalaus skonio visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas.

Ecolab Chlorhexidine originalaus skonio vaikai, suaugę ir pagyvenę žmonės turėtų vartoti ne dažniau kaip du kartus per dieną. Skalauti burną su 10 ml tirpalo 2 kartus per dieną po vieną minutę. Negerti. Gingivitui gydyti rekomenduojamas vieno mėnesio kursas (t. y. du buteliukai). Protezinio stomatito atveju išvalytus protezus mirkyti tirpale du kartus per dieną po penkiolika minučių. Opinio stomatito ir burnos kandidozės atveju tęsti gydymą dar 48 valandas po klinikinių simptomų išnykimo.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *