Elosalic

0
+0 -0

Gamintojas: Schering-Plough Lda, Casal do Colaride-Agualva, 2735 Cacem, Portugalija
Veiklioji medžiaga: Mometazonas, Salicilo rūgštis
Grupė: Dermatologiniai susirgimai, Receptiniai, Kompensuojamieji

Elosalic yra kortizono tipo hormoninis preparatas (tepalas), vartojamas ant odos.

Elosalic sudėtyje yra mometazono – hormono, kuris priskiriamas stiprių kortikosteroidų grupei. Mometazonas pasižymi stipriomis uždegimą slopinančiomis, niežulį mažinančiomis bei kraujagysles sutraukiančiomis savybėmis. Elosalic sudėtyje yra salicilo rūgšties – vaisto, padedančio pašalinti sausas, žvynų pavidalo pleiskanas. Salicilo rūgštis taip pat didina mometazono pasisavinimą.

Elosalic naudojamas psoriazės, ypač stipriai pleiskanojančios, gydymui.

Elosalic. Vartojimas

Elosalic visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Dozę ir gydymo trukmę turi nustatyti gydytojas. Didžiausia paros dozė yra 15 g tepalo, tepant ne ant didesnio kaip 30 % kūno paviršiaus. Nevartokite didesnių tepalo kiekių nei rekomendavo Jūsų gydytojas. Nesigydykite tepalu ilgiau nei rekomendavo Jūsų gydytojas.

Ryte ir vakare plonu sluoksniu tepkite pažeistą vietą kaip kad nurodė Jūsų gydytojas. Užtepę tepalą, švariai su muilu nusiplaukite rankas.

Jeigu manote, kad Elosalic veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Pavartojus per didelę Elosalic dozęJeigu Jūs prarijote tepalo, kaip galima greičiau susisiekite su savo gydytoju, kreipkitės į ligoninę arba į priėmimo skyrių

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *