ESMOCARD LYO

0
+0 -0

Gamintojas: HIKMA Italia S.P.A.
Veiklioji medžiaga: Esmololis
Stiprumas: 2500mg

Esmololis priklauso beta adrenoblokatorių grupei. Šie vaistiniai preparatai sumažina širdies susitraukimų dažnį ir sumažina kraujospūdį.

Esmololis vartojamas trumpalaikiam gydymui, kai širdis plaka per greitai.

Esmololis taip pat vartojamas operacijos metu arba iš karto po jos, jei kraujospūdis tampa per aukštas ir (arba) širdis plaka per greitai.

ESMOCARD LYO. Vartojimas

ESMOCARD LYO PRIEŠ SKIRIANT TURI BŪTI PARUOŠTAS IR PRASKIESTASDozė turi būti nustatoma individualiai. Turi būti skiriama pradinė dozė, po kurios vartojama palaikomoji dozė. Gydytojas nustatys dozavimo schemą ir pritaikys dozę pagal poreikį, atsižvelgdamas į šalutinius poveikius.ESMOCARD LYO vartojamas kaip infuzija. Gydytojas arba slaugė jį suleidžia į veną.Vartojimo trukmė priklauso nuo poveikio ir galimų šalutinių poveikių. Gydytojas nustatys, kokia turi būti gydymo trukmė.Esmololio dozės paprastai keisti nereikia, jei:

turite kepenų veiklos sutrikimų;

esate senyvo amžiaus.Jei turite kepenų veiklos sutrikimų, gydytojas imsis atitinkamų atsargumo priemonių.Vaikai ir paaugliaiEsmololio saugumas ir veiksmingumas vaikams ir paaugliams nustatytas nebuvo.Pavartojus per didelę ESMOCARD LYO dozęJei pajuntate, kad pavartojote per daug esmololio, informuokite gydytoją arba slaugę, kurie imsis reikiamų priemonių.

Perdozavimo atveju gali pasireikšti šie simptomai:

stiprus kraujospūdžio sumažėjimas, lėtas širdies susitraukimų dažnis, nusilpusi širdies veikla, širdies smūgis dėl sulėtėjusios širdies veiklos, nusilpęs kvėpavimas (kvėpavimo nepakankamumas), sąmonės netekimas iki komos būklės, konvulsijos (spazmai), pykinimas, vėmimas, sumažėjęs gliukozės kiekis kraujyje (hipoglikemija).Nutraukus ESMOCARD LYO vartojimąJei sergate širdies liga, susijusia su vainikinės arterijos susiaurėjimu (pvz., krūtinės angina), nutraukti gydymą ESMOCARD LYO reikia atsargiai.

Infuzija bus nutraukta palaipsniui.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba slaugę

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *