Esomeprazole Polpharma

0
+0 -0

Gamintojas: Valdepharm
Veiklioji medžiaga: Ezomeprazolas
Stiprumas: 40mg

Esomeprazole Polpharma sudėtyje yra vaisto, vadinamo ezomeprazolu. Jis priklauso vaistų, vadinamų protonų siurblio inhibitoriais, grupei. Jis mažina rūgšties gamybą skrandyje.

Vaistas vartojamas gydymui trumpą laiką tam tikromis sąlygomis, kai negalima vaisto vartoti per burną. Vaistas vartojamas:

– gydyti gastroezofaginio refliukso ligą (GERL). Kai rūgštis kyla iš skrandžio į stemplę (vamzdelis, kuris jungia Jūsų gerklę su skrandžiu) sukeldama skausmą, uždegimą, rėmenį;
– gydyti skrandžio opas, sukeltas NVNU (nesteroidiniai vaistai nuo uždegimo). Esomeprazole Polpharma gali būti vartojamas norint sustabdyti skrandžio opų susidarymą, jeigu Jūs vartojate NVNU;
– pakartotinio kraujavimo profilaktikai po gydomosios endoskopijos dėl skrandžio arba dvylikapirštės žarnos opos ūminio kraujavimo.

Esomeprazole Polpharma. Vartojimas

Esomeprazole Polpharma bus paskirtas gydytojo ar slaugos priežiūros specialisto. Gydytojas paskirs kiek vartoti vaisto. Pasakykite gydytojui jeigu manote, kad praleidote dozę ar Jums buvo paskirta per daug vaisto.

Smulki informacija kaip paruošti ir vartoti vaistą gydytojams ir slaugei yra pakuotės lapelio gale „Naudojimo instrukcija“.

Įprasta dozė yra 20 mg arba 40 mg 1 kartą per parą.

Jeigu turite sunkių kepenų veiklos sutrikimų, didžiausia dozė yra 20 mg per parą gydant gastroezofaginio refliukso ligą (GERL).

Vaistas vartojamas lėta injekcija arba infuzija į vieną iš venų. Injekcija bus skirta ne mažiau kaip per 3 min., infuzija bus skirta per 10 - 30 min.

Įprasta dozė pakartotinio kraujavimo iš skrandžio arba dvylikapirštės žarnos opos profilaktikai yra 80 mg infuzuojant į veną per 30 min., paskui nepertraukiamai 8 mg/val. 3 paras. Jeigu turite sunkių kepenų veiklos sutrikimų esant šiam sutrikimui, reikia nepertraukiamai infuzuoti 4 mg/val. per 3 paras.

Vaikams ir paaugliams jaunesniems kaip 18 metų amžiaus

Esomeprazole Polpharma neturi būti vartojamas vaikams ar jauniems žmonėms, jaunesniems kaip 18 metų amžiaus.

Senyvi pacientai

Dozės koreguoti nereikia.

Pavartojus per didelę Esomeprazole Polpharma dozę

Gydytojas ar slaugė visada garantuos, kad Jums paskirta teisinga dozė. Jeigu atsitiktinai Jūs perdozuosite vaisto, Jums bus paskirtas tinkamas gydymas.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *