ESTRIMAX

0
+0 -0

Gamintojas: Gedeon Richter Plc
Veiklioji medžiaga: Estradiolis
Stiprumas: 2mg
Grupė: Šlapimo ir lytinių organų sistemai, Receptiniai

ESTRIMAX yra vaistas, vartojamas hormonų pakeičiamajai terapijai (HPT). Jame esantis estradiolis yra tapatus natūraliam žmogaus estradioliui. Jis palengvina nemalonius menopauzės simptomus.

Menopauzė paprastai prasideda sulaukus 45–55 metų. Ji nustatoma tada, kai po paskutinės ovuliacijos mėnesinių nebeatsiranda vienerius metus. Menopauzė taip pat reiškia gyvenimo laikotarpį po paskutiniųjų mėnesinių. Šiuo laikotarpiu nebevyksta ciklinė kiaušidžių veikla. Todėl atsiranda hormonų stoka, daugeliui moterų sukelianti nemalonių simptomų – karščio pylimą, prakaitavimą, kraujospūdžio svyravimų, nemigą, nuotaikos pokyčių, odos paraudimą, makšties sienelės sausumą ir šlapinimosi sutrikimų.

ESTRIMAX palaipsniui palengvins šiuos simptomus.

ESTRIMAX daugiausia skiriama vartoti moterims, kurioms operacijos metu pašalinta gimda. Moterims, kurių gimda nepašalinta, reikia vartoti preparatų, kurių sudėtyje yra progestagenų.

ESTRIMAX galima vartoti osteoporozės profilaktikai pomenopauzės laikotarpiu. Osteoporozė – tai kaulų masės sumažėjimas, dėl kurio kaulai tampa silpni ir gali lūžti. Šis procesas perimenopauzės laikotarpiu ir vėliau gali stiprėti dėl estrogenų kiekio sumažėjimo. Pakeičiamasis gydymas estrogenais menopauzės laikotarpiu lėtina mineralinių medžiagų mažėjimą kauluose, taip mažindamas jų lūžimo pavojų.

Jei Jums yra padidėjęs kaulų lūžimų dėl osteoporozės pavojus , Jūs galite vartoti HPT tik šiais atvejais: kai esate alergiška kitiems vaistams nuo osteoporozės ar jie nepakankamai veksmingi.

Preparatas nėra geriamasis kontraceptikas, be to, jo vartojant vaisingumas neatsinaujins!

Jo galima vartoti tik gydytojui paskyrus ir reguliariai prižiūrint.

ESTRIMAX. Vartojimas

ESTRIMAX visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Įprastinė dozė yra viena tabletė per dieną, vartojama be pertraukų. Tabletė nuryjama nekramtyta, užsigeriant vandeniu, geriausiai tuo pat metu kasdien.Pavartojus per didelę ESTRIMAX dozę

Perdozavimo atveju gali atsirasti pykinimas ir vėmimas, kuriuos reikia gydyti simptominiu būdu. Nedelsiant reikia kreiptis į gydytoją.Pamiršus pavartoti ESTRIMAX

Jei pamiršote išgerti tabletę, pasistenkite ją išgerti per artimiausias 12 valandų. Jei praėjo daugiau kaip 12 valandų, pamirštos tabletės negerkite, bet sekančią tabletę išgerkite kitą dieną įprastu laiku. Pabaigusi vienos pakuotės tabletes, iš karto pradėkite vartoti sekančią pakuotę.Nustojus vartoti ESTRIMAX

ESTRIMAX visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Nenutraukite vaisto vartojimo, prieš tai nepasitarusios su gydytoju.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *