Eziclen

0
+0 -0

Gamintojas: BEAUFOUR IPSEN INDUSTRIE
Veiklioji medžiaga: Natrio sulfatas, bevandenis, Kalio sulfatas, Magnio sulfatas heptahidratas

Eziclen sudėtyje yra trys skirtingos veikliosios medžiagos, vadinamos natrio sulfatu, magnio sulfatu ir kalio sulfatu. Eziclen skirtas naudoti suaugusiesiems žarnynui išvalyti prieš medicinines procedūras ar žarnyno chirurginę operaciją. Eziclen negalima vartoti vidurių užkietėjimui gydyti.

Prieš vartojimą Eziclen koncentratą reikia praskiesti tokiu vandens kiekiu, kuris yra nurodytas vartojimo metode (žiūrėkite 3 skyrių).

Eziclen. Vartojimas

Eziclen visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Šio vaisto vartojimas

- Tai yra geriamasis vaistas.

- Dieną prieš procedūrą galite suvalgyti lengvus pusryčius. Po pusryčių, iki bus atlikta procedūra, priešpiečiams, pietums ir kitu laiku galite tik išgerti skaidrių skysčių. Negerkite raudonos ar rožinės spalvos skysčių, pieno ar alkoholinių gėrimų.

- Eziclen tiekiamas pakuotėje, kurioje yra 2 buteliukai ir taurelė, skirtas vaistui praskiesti ir suvartoti. Gydymui Jums prireiks viso pakuotės turinio.

- Negerkite vienu metu abiejų buteliukų turinio.

- Negerkite nepraskiesto buteliukų turinio.

- Nepamirškite išgerti papildomo vandens arba skaidrių skysčių kiekio.

- Jūsų gydytojas duos jums formą, kurioje galėsite įrašyti, kada pradėjote gydymą ir kiek skysčių išgėrėte žarnyno valymo procedūros metu.

Vartokite vaistą griežtai kaip nurodyta vartojimo instrukcijoje ir gerkite tiek vandens ir skaidrių skysčių, kad apsisaugotumėte nuo jų netekimo (dehidracijos).

- Skaidrūs skysčiai yra vanduo, arbata arba kava (be pieno arba ne pieninės grietinėlės), putojantys (gazuoti) ar neputojantys (negazuoti) gėrimai, nusunktos sultys be minkštimo (nedažytos raudona arba purpurine spalva), skaidri sriuba arba nusunkta nuo tirščių. Negerkite alkoholinių gėrimų.

Kaip ir kada vartoti šį vaistą

Eziclen galima vartoti pagal vienos dienos arba dviejų dienų režimą. Jūsų gydytojas nuspręs, kokio režimo turite laikytis ir kada vartoti vaistą. Vaistą vartoti turite pabaigti likus mažiausiai vienai valandai iki procedūros.

Dviejų dienų vartojimo režimas

Vaistas suvartojamas per du kartus: dieną prieš procedūrą vakare ir procedūros dieną ryte.

Dieną prieš procedūrą

anksti vakare (t. y. ne vėliau kaip 18.00 val.) suvartokite pirmojo buteliuko turinį.

Procedūros dieną

anksti ryte, praėjus 10–12 valandų po vakarinės dozės (pirmojo buteliuko turinio vartojimo pradžios), suvartokite antrojo buteliuko turinį.

Vienos dienos vartojimo režimas

Vakare prieš procedūrą

anksti vakare (t. y. ne vėliau kaip 18.00 val.) suvartokite pirmojo buteliuko turinį.

praėjus maždaug 2 valandoms po pirmojo etapo ( pirmojo buteliuko turinio vartojimo pradžios), suvartokite antrojo buteliuko turinį.

Kad ir koks būtų vartojimo režimas, vaistą (kiekvieno buteliuko turinį) vartokite pagal žemiau nurodytą vartojimo instrukciją:

Atidarykite nuo vaikų apsaugotą buteliuką, nuspausdami dangtelį ir pasukdami prieš laikrodžio rodyklę.

Vieno Eziclen buteliuko turinį supilkite į taurelę. Į vaistą pripilkite vandens iki linijos, pažymėtos ant taurelės. Skirkite laiko (daugiau kaip pusvalandį ar valandą) ir išgerkite visą taurelėje esantį skystį.

SVARBU: išgerkite dar dvi (2) taureles vandens arba skaidraus skysčio. Kiekvieną kartą pripilkite į taurelę vandens arba skaidraus skysčio iki linijos, pažymėtos ant taurelės.

Skirkite laiko (daugiau kaip po pusvalandį) išgerti kiekvienos taurelės skystį.

Šis 1-6 žingsių etapas turėtų trukti apie 2 valandas. Tuos pačius žingsnius reikia pakartoti suvartojant antro buteliuko turinį.

Kad ir koks būtų vartojimo režimas, turite baigti vartoti vaistą likus mažiausiai valandai iki procedūros.

Pavartojus per didelę Eziclen dozę

Jeigu manote, kad suvartojote per didelę Eziclen dozę, vaisto nepraskiedėte, kaip nurodyta, arba neišgėrėte pakankamo papildomo skysčio kiekio, apie tai pasakykite gydytojui ir išgerkite pakankamą vandens arba skaidrių skysčių kiekį.

Pamiršus pavartoti Eziclen

Jeigu pamiršote suvartoti vaisto dozę, nedelsdami pasitarkite su gydytoju, nes vaisto poveikis gali būti ne toks, kokio tikimasi.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *