FELORAN (75mg/3ml)

0
+0 -0

Gamintojas: Sopharma PLC
Veiklioji medžiaga: Diklofenakas
Stiprumas: 75mg/3ml
Grupė: Receptiniai, Raumenų ir skeleto sistemai

Jūsų vaistas vadinasi FELORAN ir yra tiekiamas kaip injekcinis tirpalas ampulėse. Kiekvienoje ampulėje yra 75 mg veikliosios medžiagos diklofenako natrio druskos.

Injekcinis tirpalas vartojamas injekcijoms į raumenis.

FELORAN priklauso nesteroidinių vaistų nuo uždegimo (NVNU) grupei, kuri vartojama skausmui malšinti ir uždegimui slopinti. Uždegimo arba karščiavimo priežasties vaistas nepanaikina.

Ūminio skausmo malšinimas esant kuriai nors iš šių būklių: inkstų kolikai, osteoartrito paūmėjimui, reumatoidinio artrito paūmėjimui, podagros priepuoliui, traumai.

Jeigu Jūs abejojate dėl FELORAN veikimo arba kodėl jis buvo Jums paskirtas, klauskite gydytojo.

Tiksliai laikykitės visų gydytojo arba vaistininko nurodymų. Jie gali skirtis nuo šiame lapelyje pateiktos informacijos.

FELORAN (75mg/3ml). Vartojimas

FELORAN visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Nepasitarus su gydytoju, dozės keisti negalima. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Injekcija į raumenis

Ampulės turinį reikia įsiurbti į švirkštą ir suleisti giliai į sėdmens raumenis.

Kokią FELORAN dozę vartoti

Paskirtos dozės viršyti negalima. Svarbu vartoti mažiausią dozę, kuri kontroliuoja Jūsų skausmą ir nevartoti FELORAN injekcinio tirpalo ilgiau negu reikia.

Gydytojas pasakys Jums kiek FELORAN injekcinio tirpalo ampulių vartoti. Priklausomai nuo to, kaip Jūs reaguosite į gydymą, gydytojas gali padidinti arba sumažinti dozę.

Suaugusieji

Suaugusiesiems daugiausiai galima injekuoti po 1 ampulę per parą 2 paras iš eilės. Kartais galima per parą injekuoti po 2 ampules per parą. Vėliau, jeigu reikia gydyti FELORAN, galima vartoti pvz., jo tablečių..

Negalima viršyti didžiausios paros dozės 150 mg diklofenako.

Senyviems pacientams gydytojo sprendimu dozė gali būti sumažinta.

Gydytojo sprendimu gali būti paskirti papildomi skrandžio gleivinę apsaugantys vaistai (jei anksčiau sirgote virškinimo trakto ligomis, vartojate kitus vaistus ar esate senyvo amžiaus).

Kaip ilgai vartoti FELORAN

Tiksliai laikykitės visų gydytojo nurodymų.

Pavartojus per didelę FELORAN dozę

Dėl perdozavimo gali atsirasti tokių simptomų, kaip pykinimas, vėmimas, skausmas viršutinėje pilvo dalyje, kraujavimas į virškinimo traktą, viduriavimas, galvos skausmas, svaigimas, spengimas ausyse, dezorientacija, mieguistumas, alpimas, koma, kartais traukuliai. Jei ženkliai perdozuojama, gali atsirasti ūminis inkstų funkcijos nepakankamumas ir kepenų pažeidimas.

Jei manote, kad Jūs gavote per didelę FELORAN dozę, būtinai nedelsiant pasakykite apie tai gydytojui.

Pamiršus pavartoti FELORAN

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti FELORAN

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *