Finasteride Aurobindo

0
+0 -0

Gamintojas: Milpharm Limited
Veiklioji medžiaga: Finasteridas
Stiprumas: 5mg

Finasteride Aurobindo priklauso vaistų, vadinamų 5-alfa reduktazės inhibitoriais, grupei. Jie veikia mažindami priešinės liaukos (prostatos) dydį.

Finasteride Aurobindo naudojamas gydyti ir kontroliuoti gerybiniam prostatos išvešėjimui (gerybinei prostatos hiperplazijai – GPH). Jis skirtas sukelti išvešėjusios prostatos sumažėjimą, pagerinti šlapimo tekėjimą bei simptomus, susijusius su GPH, taip pat sumažinti ūminio šlapimo susilaikymo riziką bei chirurginės operacijos poreikį.

Finasteride Aurobindo. Vartojimas

Visuomet vartokite šį vaistą tiksliai taip, kaip nurodyta gydytojo. Jei abejojate, kreipkitės į gydytoją ar vaistininką.

Suaugusieji:

Įprasta dozė yra viena Finasteride Aurobindo 5 mg tabletė per parą (atitinka 5 mg finasterido).

Šias plėvele dengtas tabletes galima vartoti tiek nevalgius, tiek kartu su maistu. Plėvelė dengtą tabletę reikia praryti visą, jos negalima laužyti arba smulkinti.

Nors pagerėjimas gali pasireikšti anksti, įvertinti, ar pasiektas teigiamas poveikis, gali prireikti bent šešių mėnesių trukmės gydymo.

Jūsų gydytojas Jus informuos, kiek laiko turėsite vartoti Finasteride Aurobindo 5 mg. Nenutraukite gydymo per anksti, nes simptomai gali vėl atsinaujinti.

Pacientai, kurių kepenų veikla sutrikusi

Nėra duomenų apie pacientų su nepakankama kepenų funkcija Finasteride Aurobindo 5 mg vartojimą.

Pacientai, kurių inkstų veikla sutrikusi

Dozavimo keisti nereikia (žr. „Suaugusieji“). Pacientų, kuriems atliekama hemodializė, Finasteride Aurobindo 5 mg vartojimas iki šiol netirtas.

Vyresnio amžiaus pacientai

Dozavimo keisti nereikia (žr. „Suaugusieji“).

Pasitarkite su savo gydytoju ar vaistininku, jei jaučiate, kad Finasteride Aurobindo 5 mg poveikis Jums per stiprus ar per silpnas.

Ką daryti pavartojus per didelę Finasteride Aurobindo dozę

Jei suvartojote Finasteride Aurobindo daugiau nei paskirta arba jei atsitiktinai šio vaisto suvartojo vaikai, tuojau pat kreipkitės į gydytoją ar vaistininką.

Pamiršus pavartoti Finasteride Aurobindo

Jei pamiršote pavartoti Finasteride Aurobindo 5 mg, pavartokite jo tuojau pat, kai apie tai prisiminėte, nebent jau yra atėjęs laikas suvartoti kitą dozę – tokiu atveju turite toliau gerti vaistus taip, kaip jums išrašyta.

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *