Fludarabine Kabi

0
+0 -0

Gamintojas: Fresenius Kabi Oncology Plc.
Veiklioji medžiaga: Fludarabinas
Stiprumas: 50mg

Jūsų vaisto pavadinimas yra Fludarabine Kabi 50 mg milteliai injekciniam/infuziniam tirpalui, bet pakuotės lapelyje jis bus vadinamas Fludarabine Kabi. Vaisto veiklioji medžiaga yra fludarabino fosfatas.

Šis vaistas yra preparatas nuo vėžio, jis slopina vėžinių ląstelių augimą. Fludarabine Kabi gydoma lėtinė B ląstelių limfocitinė leukemija (B-LLL), tai limfocitų (baltųjų kraujo ląstelių) vėžys pacientams, kurių kaulų čiulpuose yra pakankamai sveikų kraujo ląstelių.

Pirmaeilį lėtinės limfocitinės leukemijos gydymą Fludarabine Kabi galima pradėti tik ligoniams, kuriems diagnozuojama išplitusi liga ir pasireiškia su liga susijusių simptomų arba liga progresuoja.

Vaisto poveikis pasireiškia stabdant vėžinių ląstelių augimą.

Fludarabine Kabi. Vartojimas

Fludarabine Kabi galima vartoti tik prižiūrint gydytojui specialistui, turinčiam vėžio gydymo patirties.Fludarabine Kabi vartojimo periodu reikia atidžiai laikytis gydytojo nurodymų. Jūsų gydytojas nutars, kokia bus vaisto vartojimo trukmė.

Jei manote, kad Fludarabine Kabi poveikis yra per daug stiprus arba nepakankamas, pasakykite gydytojui.

Dozė priklauso nuo kūno dydžio. Ji nustatoma pagal kūno paviršiaus plotą. Kūno paviršiaus plotas matuojamas kvadratiniais metrais (m2), bet iš tikrųjų apskaičiuojamas pagal kūno svorį ir ūgį.

Vaisto leidžiama į veną arba maždaug 30 minučių į ją infuzuojama.Pagrindinė nuoroda

Įprastinė paros dozė yra 25 mg/m2 kūno paviršiaus ploto. Ją 5 paras iš eilės vieną kartą per parą kas 28 paras galima injekuoti arba infuzuoti (sulašinti) į veną. Toks penkių parų gydymo kursas kartojamas kas 28 paras tol, kol gydytojas nusprendžia, kad pasireiškė geriausias poveikis. Paprastai tai pasireiškia po 6 gydymo ciklų, kitaip tariant – maždaug po 6 mėnesių.

Jeigu kyla problemų dėl šalutinio poveikio, dozę galima sumažinti arba kursą kartoti vėliau.Gydymo periodu Jums bus reguliariai tiriamas kraujas. Atsižvelgiant į kraujo ląstelių kiekį ir jūsų reakciją į gydymą, vaisto dozė bus rūpestingai koreguojama.

Jeigu sergate inkstų liga ar esate vyresnis nei 70 metų, bus reguliariai tiriama Jūsų inkstų funkcija. Jei ji bus susilpnėjusi, būsite gydomas mažesne vaisto doze.Ką daryti pavartojus per didelę Fludarabine Kabi dozę

Šio vaisto vartojama tik ligoninėje, todėl perdozavimas ar per mažos dozės pavartojimas yra neįtikėtinas, tačiau, jei kyla abejonių, kreipkitės į gydytoją.Perdozavus Fludarabine Kabi, priešnuodžio nėra. Perdozavimo atveju gydytojas nutrauks gydymą ir gydys atsiradusius simptomus.Didelių Fludarabine Kabi dozių vartojimas susijęs su visam laikui pasireiškusiu toksiniu poveikiu centrinei nervų sistemai, pvz., aklumu, koma ir mirtimi. Didelių vaistinio preparato dozių vartojimas taip pat susijęs su tam tikrų kraujo ląstelių kiekio sumažėjimu (sunkia trombocitopenija, kai sumažėja kraujo plokštelių kiekis ir atsiranda mėlynės arba kraujavimas) ir neutropenija (dėl kaulų čiulpų slopinimo sumažėja baltųjų kraujo ląstelių kiekis ir padidėja infekcinių ligų atsiradimo rizika).Pamiršus pavartoti Fludarabine Kabi

Gydytojas nustatys laiką, kada turite vartoti šio vaisto. Jeigu manote, kad dozė buvo praleista, apie tai kiek galima greičiau pasakykite gydytojui.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *