Fludeoxyglucose (18F) Eckert & Ziegler

0
+0 -0

Gamintojas: Eckert & Ziegler EURO-PET Berlin GmbH
Veiklioji medžiaga: Fludeoksigliukozė (18F)
Stiprumas: 300-3100 MBq/ml

Fludeoxyglucose (18F) Eckert & Ziegler 300-3100 MBq/ml injekcinis tirpalas yra diagnostinis radiofarmacinis preparatas.

Šis preparatas vartojamas tik diagnostikai.

Fludeoxyglucose (18F) Eckert & Ziegler 300-3100 MBq/ml injekcinis tirpalas yra vartojamas atliekant specialų tyrimą, vadinamą skenavimą, taikant pozitronų emisijos tomografiją (PET), kuris gydytojams suteikia daugiau informacijos apie:

  • kas gali būti su jumis negerai, arba
  • kiek efektyvus buvo jūsų gydymas, arba
  • ar atsinaujino jūsų liga.

Fludeoxyglucose (18F) Eckert & Ziegler. Vartojimas

Fludeoxyglucose (18F) Eckert & Ziegler 300-3100 MBq/ml injekcinį tirpalą jums paskirs tik patyręs specialistas ir prižiūrės tik atitinkamai apmokyti darbuotojai ligoninėje.

Kiek bus duodama Fludeoxyglucose (18F) Eckert & Ziegler 300-3100 MBq/ml injekcinio tirpalo

Jūsų gydytojas žino kokia turi būti paskirta dozė. Jis paskirs tinkamą dozę atsižvelgdamas į kūno svorį ir kokio tipo kamera bus naudojama skenavimo metu.

Fludeoxyglucose (18F) Eckert & Ziegler 300-3100 MBq/ml injekcinis tirpalas bus įšvirkštas į vieną iš jūsų venų. Reikalinga tik viena injekcija.

Po injekcijos, prieš atliekant skenavimą, jūsų paprašys išgerti skysčių ir pasišlapinti (kad ištuštintumėte šlapimo pūslę). Po injekcijos iki skenavimo turite pailsėti, taip pat ir skenavimo metu. Tai reiškia, kad turite patogiai gulėti, neskaityti ir nekalbėti. Tyrimas nuo injekcijos atlikimo užtrunka apytiksliai nuo 45 iki 1 valandos.

Pavartojus per didelę Fludeoxyglucose (18F) Eckert & Ziegler 300-3100 MBq/ml injekcinio tirpalo dozę

Kadangi Fludeoxyglucose (18F) Eckert & Ziegler 300-3100 MBq/ml injekcinis tirpalas skiriamas vartoti vienkartinai gydytojo, kuris laikosi griežtų reikalavimų, yra mažai tikėtina, kad pavartosite per didelę dozę. Tačiau jeigu taip atsitiktų, jūsų paprašys gerti daug skysčių, kad Fludeoxyglucose (18F) Eckert & Ziegler 300-3100 MBq/ml injekcinis tirpalas greičiau pasišalintų iš jūsų organizmo.

Jeigu turite daugiau klausimų apie šio medicininio preparato vartojimą, klauskite gydytojo.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *