FOSRENOL (250mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Hamol Limited
Veiklioji medžiaga: Lantanas
Stiprumas: 250mg
Grupė: Kiti preparatai, Receptiniai

FOSRENOL vartojamas fosfato kiekiui kraujyje mažinti suaugusiems pacientams su chroniška inkstų liga.

Pacientų, kurių inkstų funkcija yra sutrikusi, fosfato kiekis kraujyje yra nekontroliuojamas. Todėl fosfato kiekis kraujyje padidėja (Jūsų gydytojas šį sutrikimą gali vadinti hiperfosfatemija).

FOSRENOL yra vaistas, sumažinantis fosfato pasisavinimą iš maisto, sulaikantis jį virškinimo trakte. Prisijungęs prie FOSRENOL, fosfatas negali būti pasisavinamas pro žarnų sienele

FOSRENOL (250mg). Vartojimas

Nėštumas ir žindymo laikotarpisNėščiosioms FOSRENOL vartoti negalima. Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą pasitarkite su gydytoju arba vaistininku..Kadangi nežinoma, ar vaistas gali būti perduodamas vaikui su motinos pienu, vartojant FOSRENOL, vaiko žindyti negalima. Jei žindote, prieš vartodamos bet kokius vaistus, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.Vairavimas ir mechanizmų valdymasGalvos svaigimas ir svaigulysyra nedažnai FOSRENOL preparatą vartojantiems pacientams pasireiškiantis šalutinis poveikis. Jei pasireiškia šis šalutinis poveikis, tai gali veikti Jūsų gebėjimą vairuoti ar valdyti mechanizmus.FOSRENOL sudėtyje yra gliukozėsJeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

Kaip vartoti FOSRENOLVisada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeiguabejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.FOSRENOL vartokite iškart po valgio arba valgio metu. Tabletes būtina visiškai sukramtyti prieš nuryjant. Kad lengviau būtų kramtyti, tabletes galima sutrinti. Nebūtina užgerti skysčiu.

Gydytojas nurodys Jums, kiek tablečių turite sukramtyti kiekvieno valgio metu (dienos dozė bus padalinta pagal valgių skaičių). Vartojamų tablečių skaičius priklausys nuo:

vartojamo maisto (fosfato kiekio Jūsų suvartojamame maiste);

Fosfato kiekio kraujyje.

Pradedant vartoti FOSRENOL, paprastai skiriama 1 tabletė kiekvieno valgio metu (3 tabletės per dieną).

Kas 2 ? 3 savaites Jūsų gydytojas išmatuos fosfato kiekį kraujyje ir tada galės padidinti šią dozę tinkamam fosfato lygiui kraujyje išlaikyti.

Virškinimo trakte FOSRENOL sujungia fosfatus esančius maiste. Labai svarbu FOSRENOL vartoti kiekvieno valgio metu. Jeigu pasikeičia Jūsų valgymo įpročiai, kreipkitės į gydytoją, nes Jums gali prireikti vartoti daugiau FOSRENOL tablečių. Jūsų gydytojas patars, ką tokiu atveju daryti.

Ką daryti pavartojus per didelę FOSRENOL dozęJei išgėrėte per daug tablečių, kreipkitės į gydytoją, kuris įvertins pavojų ir patars ką daryti toliau. Perdozavimo simptomai – pykinimas ir galvos skausmas.

Pamiršus pavartoti FOSRENOLLabai svarbu FOSRENOL vartoti kiekvieno valgio metu.

Jei užmiršote išgerti FOSRENOL tabletes, tada kito valgio metu išgerkite kitą dozę. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą d

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *